









| Колір | Чорний |
|---|
| Зовнішня висота в мм | 665 мм |
|---|---|
| Зовнішня глибина в мм | 660 мм |
| Зовнішня ширина в мм | 530 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доступно с | ілюль 2016 р. |
| Одиниці вертикальної висоти | 10 ед. |
| Одиниці горизонтальної висоти | 10 ед. |
| Застежки | Метелик |
| Маса | 15 кг |
| Матеріал | 6 мм МДФ |
| Назва | Flyht Pro L-Rack 10U/10U Service Flap, гарантія > магазин Lauda 2.0! |
| Корисна глибина в мм | 540 мм |
| Рельсова рейка ззаду | Немає |
| З колесами | Немає |
| Сервісний люк | Да |
| Візок | Немає |
| Тип | Девайс |
| Тип антени | Зовнішня |
| Тип конструкції | Вінкельрак |
| Фактор форми | 19 дюймів |
| Шокове кріплення | Немає |
| одиниць продажів | 1 шт |
| номер предмета | 392402 |
| показати більше | показати більше |
| з підставкою для дисплея | Немає |
Наш магазин надає гарантію 12 місяців.
Кутова стійка 10U із сервісною кришкою Матеріал: МДФ 6 мм, розділена кришка для передньої та верхньої сторін 4 засувки-метелики 2 складні ручки 8 кульових кутів Повністю знімна сервісна кришка із застібкою. Стабілізуюча рейка. Гумові ніжки знизу. Довжина верхньої рейки: 540 мм. довжина верхньої рейки: 520 мм Глибина встановлення верхньої рейки: 540 мм Відстань між верхньою рейки та кришкою: 75 мм Довжина передньої рейки: 540 мм Корисна довжина передньої рейки: 520 мм Глибина встановлення передньої рейки : 540 мм Зовнішні розміри (Ш x В x Г): 530 x 665 x 660 мм Вага: 15 кг Колір: чорний з покриттямLauda 2.0 – експерт у світі звуку! Ми пропонуємо широкий вибір професійного звукового та студійного обладнання для музикантів, продюсерів, діджеїв та звукорежисерів. У нашому асортименті – мікшерні пульти, мікрофони, аудіоінтерфейси, студійні монітори, навушники, аксесуари та багато іншого обладнання. Гарантуємо високу якість, доступні ціни та швидку доставку. Наші спеціалісти допоможуть обрати оптимальне обладнання для вашого проекту.
Вибирайте Lauda 2.0 – ідеальний звук починається тут!