










| Виробник | DSP |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Bluetooth грати | Немає |
|---|---|
| SPL у дБ | 136 дБ |
| USB-плеєр | Немає |
| Вентилятор | Да |
| Входи | 3 |
| Висота | 762 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 438 мм |
| Диапазон частот (-3 дБ) до | 19000 Гц |
| Диапазон частот (-3 дБ) от | 48 Гц |
| Доступно с | червень 2017 р. |
| Драйвер HT у дюймах | 1,75 |
| Драйвер середніх тонів у дюймах | Ніхто |
| Кількість низькочастотних динаміків | 1 |
| Кількість середніх частот | 0 |
| Кількість твітерів | 1 |
| Корпус | пластик |
| Літальний | Немає |
| Лінійний вихід | XLR |
| Маса | 20 кг |
| Потужність (інформація виробника) | 350 Вт |
| Потужність у середньоквадратичних значеннях | 350 Вт |
| НЧ | регульований |
| Назва | The box pro DSP 115, гарантія > магазин Lauda 2.0! |
| Відстеження нахилу | Да |
| Пути | 2 пути |
| Розмір низькочастотного динаміка | 15 |
| Сумарний еквалайзер | 1 |
| Тип | Стандарт |
| Кут променя | 90° |
| Фланцове кріплення стійки | 35 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Еквалайзер на канал | Немає |
| одиниць продажів | 1 шт |
| мікрофонний передпідсилювач | 2 |
| номер предмета | 401530 |
| показати більше | показати більше |
Наш магазин надає гарантію 12 місяців.
Активний повнодіапазонний гучномовець 15" низькочастотний динамік і 1" компресійний драйвер із звуковою котушкою 1,75" Підсилювач потужності класу D Потужність: 350 Вт RMS, 1400 Вт пік Вбудований DSP з 4 пресетами та низькими частотами 2 входи XLR/джек 1 вихід XLR Максимум рівень: 136 дБ Кут охоплення: 90° x 60° Розміри (Ш x В x Г): 480 x 762 x 438 мм Вага: 20 кг Відповідна кришка: Art.410590 або Art.482578 (обидва не включені в комплект поставки) Відповідні футляри : Art.451589 або Art.489876 (обидва не включені в комплект поставки)Lauda 2.0 – експерт у світі звуку! Ми пропонуємо широкий вибір професійного звукового та студійного обладнання для музикантів, продюсерів, діджеїв та звукорежисерів. У нашому асортименті – мікшерні пульти, мікрофони, аудіоінтерфейси, студійні монітори, навушники, аксесуари та багато іншого обладнання. Гарантуємо високу якість, доступні ціни та швидку доставку. Наші спеціалісти допоможуть обрати оптимальне обладнання для вашого проекту.
Вибирайте Lauda 2.0 – ідеальний звук починається тут!