










| Колір | Коричневий |
|---|
| Висота (зовні) | 320 мм |
|---|---|
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина (зовні) | 260 мм |
| Доступно с | лютий 2012 р. |
| Замки та засувки | 2x метелик |
| Колеса | Немає |
| Маса | 5,4 кг |
| Матеріал | Фанера 7 мм |
| Назва | Thon Amp Case Kemper Profiling Amp, гарантія > магазин Lauda 2.0! |
| Параметри | для профілювального підсилювача Kemper |
| Ремінці Ручки | 1 |
| Ручки-засувки | 0 |
| Тип | Девайс |
| Ширина (зовні) | 480 мм |
| одиниць продажів | 1 шт |
| номер предмета | 278881 |
| показати більше | показати більше |
Наш магазин надає гарантію 12 місяців.
Flight Case для Kemper Profiling Amplifier 7 мм Multiplex 30 x 30 мм Алюмінієві краї 2x Середні пружинні засувки-метелики 1x Ремінна ручка Заокруглені сталеві кути Оббиті принаймні 10 мм поролону Відсік для кабелю живлення в нижній частині Вироблено в Німеччині Зовнішні розміри (ШxГxВ) ) 490 x 260 x 310 мм Вага прибл. 5,4 кг Вага з підсилювачем прибл. 10,9 кг Колір: Феноловий коричневийLauda 2.0 – експерт у світі звуку! Ми пропонуємо широкий вибір професійного звукового та студійного обладнання для музикантів, продюсерів, діджеїв та звукорежисерів. У нашому асортименті – мікшерні пульти, мікрофони, аудіоінтерфейси, студійні монітори, навушники, аксесуари та багато іншого обладнання. Гарантуємо високу якість, доступні ціни та швидку доставку. Наші спеціалісти допоможуть обрати оптимальне обладнання для вашого проекту.
Вибирайте Lauda 2.0 – ідеальний звук починається тут!