










| Колір | Чорний |
|---|
| IP-сертифікація | Немає |
|---|---|
| Зовнішня висота | 465 мм |
| Зовнішня глибина | 450 мм |
| Зовнішня ширина | 124 мм |
| Внутрішня висота | 400 мм |
| Внутрішня глибина | 400 мм |
| Внутрішня ширина | 1200 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доступно с | лютий 2018 |
| Інтер'єр | Немає |
| Колеса | Да |
| Маса | 25,6 кг |
| Матеріал | Фанера 10 мм |
| Назва | Flyht Pro Accessory Case 120x40x40 Wheel, гарантія > магазин Lauda 2.0! |
| Візок | Немає |
| Тип | Універсальний чохол |
| Штабельований | Немає |
| одиниць продажів | 1 шт |
| номер предмета | 424641 |
| показати більше | показати більше |
Наш магазин надає гарантію 12 місяців.
Футляр для аксесуарів Виготовлений з березової фанери 10 мм 2 засувки-метелики 4 складні ручки 3 великі запірні петлі 4 коліщатка (2 з гальмами) Внутрішні розміри (Ш x В x Г): 120 x 40 x 40 см Висота всередині кришки: 5 см Зовнішні розміри без коліщатка (Ш х В х Г): 124 x 46,5 x 45 см Висота зі встановленими коліщатками: 60 см Вага: 25,6 кг Колір: чорний Примітка: коліщатка не зібрані при доставці.Lauda 2.0 – експерт у світі звуку! Ми пропонуємо широкий вибір професійного звукового та студійного обладнання для музикантів, продюсерів, діджеїв та звукорежисерів. У нашому асортименті – мікшерні пульти, мікрофони, аудіоінтерфейси, студійні монітори, навушники, аксесуари та багато іншого обладнання. Гарантуємо високу якість, доступні ціни та швидку доставку. Наші спеціалісти допоможуть обрати оптимальне обладнання для вашого проекту.
Вибирайте Lauda 2.0 – ідеальний звук починається тут!