










| Колір | Чорний |
|---|
| Зовнішня висота | 350 мм |
|---|---|
| Зовнішня глибина | 855 мм |
| Зовнішня ширина | 535 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Докхаус | Да |
| Доступно с | грудень 2017 р. |
| Колеса | Да |
| Маса | 22,5 кг |
| Матеріал | фанера 7 мм |
| Назва | Thon Case A&H SQ5 mit Dockhouse, гарантія > магазин Lauda 2.0! |
| Тип | Випадковість |
| одиниць продажів | 1 шт |
| номер предмета | 426485 |
| показати більше | показати більше |
| зроблено для | Аллен і Хіт |
Наш магазин надає гарантію 12 місяців.
Корпус змішувача на замовлення для Allen & Heath SQ5 з док-будкою Матеріал: фанера з покриттям 7 мм, алюмінієвий край 30 x 30 мм, 4 засувки-метелики, 6 складних ручок середнього розміру, 8 країв зі сталевими кульками середнього розміру, 4 поворотні коліщатка (2 з гальмами) Внутрішнє обладнання Пінопласт Зовні розміри (Ш x Г x В): 535 x 350 x 855 мм Вага: 22,5 кг Колір: чорний Зроблено в НімеччиніLauda 2.0 – експерт у світі звуку! Ми пропонуємо широкий вибір професійного звукового та студійного обладнання для музикантів, продюсерів, діджеїв та звукорежисерів. У нашому асортименті – мікшерні пульти, мікрофони, аудіоінтерфейси, студійні монітори, навушники, аксесуари та багато іншого обладнання. Гарантуємо високу якість, доступні ціни та швидку доставку. Наші спеціалісти допоможуть обрати оптимальне обладнання для вашого проекту.
Вибирайте Lauda 2.0 – ідеальний звук починається тут!