









| Колір | Чорний |
|---|
| Bluetooth грати | Немає |
|---|---|
| SPL у дБ | 121 дБ |
| USB-плеєр | Немає |
| Вентилятор | Немає |
| Входи | 3 |
| Висота | 545 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 320 мм |
| Диапазон частот (-3 дБ) до | 19000 Гц |
| Диапазон частот (-3 дБ) от | 65 Гц |
| Доступно с | дядька 2020 р. |
| Драйвер HT у дюймах | 1 |
| Драйвер середніх тонів у дюймах | Ніхто |
| Кількість низькочастотних динаміків | 1 |
| Кількість середніх частот | 0 |
| Кількість твітерів | 1 |
| Корпус | Деревина |
| Літальний | Немає |
| Лінійний вихід | XLR |
| Маса | 15,5 кг |
| Потужність (інформація виробника) | 350 Вт |
| Потужність у середньоквадратичних значеннях | 350 Вт |
| НЧ | регульований |
| Назва | The box pro DSX 110, гарантія > магазин Lauda 2.0! |
| Відстеження нахилу | Да |
| Пути | 2 пути |
| Розмір низькочастотного динаміка | 10 |
| Сумарний еквалайзер | 1 |
| Тип | Стандарт |
| Кут променя | 90° |
| Фланцове кріплення стійки | 35 мм |
| Ширина | 335 мм |
| Еквалайзер на канал | Немає |
| одиниць продажів | 1 шт |
| мікрофонний передпідсилювач | 2 |
| номер предмета | 471967 |
| показати більше | показати більше |
Наш магазин надає гарантію 12 місяців.
Активний повнодіапазонний динамік Високоякісний дерев’яний корпус із підсилювачем потужності класу D потужністю 1400 Вт Комплектація: 10-дюймовий низькочастотний динамік і 1-дюймовий компресійний драйвер (1,35-дюймовий VC) Вбудований DSP із 4 попередніми настройками Low Cut Максимальний SPL (рівень звукового тиску): 121 дБ Кут дисперсії: 90° x 60° 2 входи XLR / Jack 1 вихід XLR Розміри (Ш x В x Г): 335 x 545 x 320 мм Вага: 15,48 кг Відповідна кришка: Art.490202 (не входить в комплект)Lauda 2.0 – експерт у світі звуку! Ми пропонуємо широкий вибір професійного звукового та студійного обладнання для музикантів, продюсерів, діджеїв та звукорежисерів. У нашому асортименті – мікшерні пульти, мікрофони, аудіоінтерфейси, студійні монітори, навушники, аксесуари та багато іншого обладнання. Гарантуємо високу якість, доступні ціни та швидку доставку. Наші спеціалісти допоможуть обрати оптимальне обладнання для вашого проекту.
Вибирайте Lauda 2.0 – ідеальний звук починається тут!