










| Колір | Коричневий |
|---|
| Зовнішня висота | 205 мм |
|---|---|
| Зовнішня глибина | 510 мм |
| Зовнішня ширина | 746 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доступно с | лютий 2021 р. |
| Маса | 8 кг |
| Матеріал | Фанера 7 мм |
| Назва | Thon DJ Case Rane One, гарантія > магазин Lauda 2.0! |
| Слайд для ноутбука | Немає |
| Тип | Девайс |
| Функція візка | Немає |
| одиниць продажів | 1 шт |
| номер предмета | 511295 |
| підходить для | Рейн |
| показати більше | показати більше |
Наш магазин надає гарантію 12 місяців.
Футляр для ді-джеїв підходить для Rane One Виготовлений із 7-міліметрового покриття з фенольної смоли Multiplex 22 x 22 мм Алюмінієвий край 4 Маленькі засувки-метелики 1 Ручка зі штучної шкіри 4 Гумові ніжки 38 x 20 мм Кути зі сталевими кульками Поролон, зроблений за розміром Прибл. Кабельний канал 10 см Пристрій може працювати в корпусі. Зовнішні розміри (Ш x Г x В): прибл. 746 x 510 x 205 мм Вага: прибл. 8 кг Колір: фенол коричневий Виробництво НімеччинаLauda 2.0 – експерт у світі звуку! Ми пропонуємо широкий вибір професійного звукового та студійного обладнання для музикантів, продюсерів, діджеїв та звукорежисерів. У нашому асортименті – мікшерні пульти, мікрофони, аудіоінтерфейси, студійні монітори, навушники, аксесуари та багато іншого обладнання. Гарантуємо високу якість, доступні ціни та швидку доставку. Наші спеціалісти допоможуть обрати оптимальне обладнання для вашого проекту.
Вибирайте Lauda 2.0 – ідеальний звук починається тут!