










| Колір | Коричневий |
|---|
| Зовнішня висота в мм | 190 мм |
|---|---|
| Зовнішня глибина в мм | 600 мм |
| Зовнішня ширина в мм | 550 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доступно с | жовтень 2008 р. |
| Одиниці вертикальної висоти | 3 ед. |
| Одиниці горизонтальної висоти | 0 ед. |
| Застежки | Метелик |
| Маса | 8,2 кг |
| Матеріал | Фанера 7 мм |
| Назва | Thon Rack 3U Live 45 New, гарантія > магазин Lauda 2.0! |
| Корисна глибина в мм | 450 мм |
| Рельсова рейка ззаду | Немає |
| З колесами | Немає |
| Сервісний люк | Немає |
| Візок | Немає |
| Тип | Девайс |
| Тип конструкції | Подвійні двері |
| Фактор форми | 19 дюймів |
| Шокове кріплення | Немає |
| одиниць продажів | 1 шт |
| номер предмета | 218176 |
| показати більше | показати більше |
| з підставкою для дисплея | Немає |
Наш магазин надає гарантію 12 місяців.
Стандартний корпус 19 дюймів Виготовлений із мультиплексу 7 мм. Висота установки 3 U 2 Кришки 4 Невеликі пружинні засувки-метелики 2 Складні ручки 25/25 мм Алюмінієвий профіль рами Плавне регулювання (без фіксованих кроків або ступенів) алюмінієва рейка з гумовою вставкою 4 Гумові ніжки Середня сталь Кути кулі 45 см корисної глибини Зовнішні розміри (ШxВxГ): прибл. 55 x 19 x 60 мм Вага прибл. 8,2 кг вкл. Набір гвинтів Виробництво Німеччина Колір: фенол коричневийLauda 2.0 – експерт у світі звуку! Ми пропонуємо широкий вибір професійного звукового та студійного обладнання для музикантів, продюсерів, діджеїв та звукорежисерів. У нашому асортименті – мікшерні пульти, мікрофони, аудіоінтерфейси, студійні монітори, навушники, аксесуари та багато іншого обладнання. Гарантуємо високу якість, доступні ціни та швидку доставку. Наші спеціалісти допоможуть обрати оптимальне обладнання для вашого проекту.
Вибирайте Lauda 2.0 – ідеальний звук починається тут!