










| Колір | Коричневий |
|---|
| Висота (зовні) | 344 мм |
|---|---|
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина (зовні) | 339 мм |
| Доступно с | лютий 2011 р. |
| Замки та засувки | 2x метелик |
| Колеса | Немає |
| Маса | 9,2 кг |
| Матеріал | Фанера 7 мм |
| Назва | Thon Amp Case Engl Head, гарантія > магазин Lauda 2.0! |
| Параметри | для англійського керівника |
| Ремінці Ручки | 0 |
| Ручки-засувки | 2 |
| Тип | Девайс |
| Ширина (зовні) | 786 мм |
| одиниць продажів | 1 шт |
| номер предмета | 259170 |
| показати більше | показати більше |
Наш магазин надає гарантію 12 місяців.
Виготовлений на замовлення корпус підсилювача Bonnet для Engl Fireball E-625/E-635, Powerball E-645, Powerball II E-645/2, Ritchie Blackmore Signature E-650 та Savage 120 E-610 MK I (не підходить для MK II версія) Матеріал: березова фанера 7 мм 30 x 30 мм Алюмінієві кромки Мін. 10-мм пінопласт 2 складні ручки Пружинні середні засувки-метелики Кути зі сталевими кульками Зовнішні розміри (Ш x Г x В): 78,6 x 33,9 x 34,4 см Вага: 9,2 кг Вага з Powerball: прибл. 30,8 кг Колір: фенол коричневий Виробництво НімеччинаLauda 2.0 – експерт у світі звуку! Ми пропонуємо широкий вибір професійного звукового та студійного обладнання для музикантів, продюсерів, діджеїв та звукорежисерів. У нашому асортименті – мікшерні пульти, мікрофони, аудіоінтерфейси, студійні монітори, навушники, аксесуари та багато іншого обладнання. Гарантуємо високу якість, доступні ціни та швидку доставку. Наші спеціалісти допоможуть обрати оптимальне обладнання для вашого проекту.
Вибирайте Lauda 2.0 – ідеальний звук починається тут!