Симістор BT136-600E
Код: 026515
Готово до відправки
10+ купили
11.07
Доставка
  • Іконка доставки
    Нова Пошта
Оплата та гарантії
  • Іконка оплати
    Безпечна оплата карткою
    Зображення для Безпечна оплата карткою
    Без переплат
    Prom гарантує безпеку
    Повернемо гроші при відмові від посилки
  • Іконка оплати
    Оплата на рахунок
Симістор BT136-600E - фото 1 - id-p2845376972
Характеристики та опис
Основні
Виробник
Ween
Користувальницькі характеристики
Комутований струм4 А
КорпусTO220
Макс. напруга в закритому стані600 V
Максимальний струм утримання15 мА
Максимальний струм витоку0.5 мА
Піковий струм, що комутується27 А
Спосіб монтажуПайка в отвори
СтруктураTRIAC
Схема з'єднанняОдиночний
Симістор 600v 4a
Характеристики
КорпусTO220
СтруктураTRIAC
Схема соединенияОдиночный
Коммутируемый ток4 А
Пиковый коммутируемый ток27 А
Максимальный ток утечки0.5 мА
Способ монтажаПайка в отверстия
Запитання та відповіді
Хочеш дізнатися більше про товар? Запитуй — продавець залюбки підкаже.
Був online: Сьогодні
eFOX
eFOX
99% позитивних відгуків