










| Виробник | Brig |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | RIB |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Тип дна | Склопластикове дно |
| Щільність матеріалу | 1300 г/м2 |
| Довжина | 595 см |
| Ширина | 240 см |
| Діаметр балона | 51 см |
| Вантажопідйомність | 870 кг |
| Кількість гермовідсіків | 5 |
| Пасажиромісткість | 10 |
| Кіль | Жорсткий |
| Транець | Вбудований |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вид човна | Склопластиковий човен |
| Потужність двигуна | 150 к. с. |
| Місткість | 10 чол. |
| Бак для води | Так |
Brig Eagle 6 — наш спортивний човен класу люкс для всієї родини, побудований з урахуванням комфорту, стилю й безпеки.
Eagle 6 — це дуже привабливий спортивний крейсер із розширеною зоною в носовій частині, що вміщає простору палубу. Кожне крісло — це зручне сидіння для 10 пасажирів, а великі рундуки забезпечують удосталь місця для зберігання ваших речей.
Як і у всіх серіях Eagle, човен Бриг Голок 6 має посилений глибокий V-подібний корпус, збільшену довжину по ватерлінії.
Збільшеного діаметра балони (51 см) забезпечує стабільність човна за сильного хвилею, а привальний брус захищає вас від бризок води, навіть в умовах шторму.
Стандартна комплектація човна Brig Eagle 6Човен спочатку має багату комплектацію, маючи практично все для початку експлуатації.
Усі човни Бриг мають багату додаткову комплектацію. Ви комплектуєте човен під свої завдання.
Додаткова комплектація човна Brig Eagle 6.