







| Виробник | Brig |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | RIB |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Тип дна | Склопластикове дно |
| Щільність матеріалу | 1300 г/м2 |
| Довжина | 495 см |
| Ширина | 230 см |
| Діаметр балона | 51 см |
| Вантажопідйомність | 680 кг |
| Кількість гермовідсіків | 5 |
| Пасажиромісткість | 7 |
| Кіль | Жорсткий |
| Транець | Вбудований |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Кількість сидячих місць | 7 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вид човна | Склопластиковий човен |
| Потужність двигуна | 115 к. с. |
| Місткість | 7 чол. |
| Бак для води | Так |
Brig Eagle 5 — це дуже привабливий спортивний крейсер із розширеною зоною в носовій частині, що вміщає простору палубу. Кожне крісло — це зручне сидіння для 7 пасажирів, а великі рундуки забезпечують достатньо місця для зберігання ваших речей.
Як і у всіх серіях Eagle, Eagle 5 має посилений глибокий V-подібний корпус, збільшену довжину по ватерлінії.
Збільшеного діаметра балони (51 см) забезпечує стабільність човна за сильного хвилею, а привальний брус захищає вас від бризок води, навіть в умовах шторму.
Вказана вартість базової комплектації човна БЕЗ урахування ВАРТОСТІ ДВИГУНА, ПРИЧЕПА, ЛОГІСТИКИ та інш.