
| Виробник | Sunricher |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Регулювання | Яскравості |
| Кількість каналів | 4 |
| Робоча напруга (В) | 12-36 |
| Висота | 28 мм |
|---|---|
| Ширина | 53.4 мм |
| Довжина | 170 мм |
| тип постачання | пульти окремо |
|---|---|
| Тип обладнання | LED димер |
| Тип комплектующего | Диммери для світильників |
|---|
LED димер SR-2002NP - 4-канальний димер з вхідним сигналом 0/1-10 В, 4-канальним ШІМ-виходом.
Має 256 рівнів градації сірого, плавно без спалаху. Рівень захисту IP20.