









| Виробник | Pyramex |
|---|---|
| Країна виробник | США |
| Антизапотіваючє покриття | Так |
| Колір лінз | Сірий |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Наявність фотоелементу | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Окуляри |
| Тип вентиляції | Бічна |
| ГАРАНТІЯ | 1 мес. |
|---|---|
| Діоптрії | Діоптрична вставка (rx-insert) |
| Захист від запотівання | Anti-Fog покриття, Подвійна лінза (термопакет) |
| Захист від ультрафіолету | UV400 |
| Захист від подряпин | Скріплювальне покриття |
| Дзеркальне покриття | Без дзеркального покриття |
| Наявність ущільнювача | З ущільнювачем |
| Підвищена ударостійкість | Балстичні лінзи (MIL PRF), Промислові стандарти (ANSI Z87.1), Ударостійкий полікарбонат |
| Ступінь затемнення | Темні |

Окуляри захисні з ущільнювачем Pyramex V2G-XP + RX (gray) Anti-Fog, cірі з діоптрійною вставкою в комплекті видиме світло - 23%
Балістична маска з термопакетом (діоптрійна вставка в комплекті)
Тактичні окуляри V2G-PLUS від Pyramex (США)Характеристики:
Особливості:
Відповідність міжнародним стандартам безпеки:
Параметри:
| Товщина лінзи | 2,1 мм |
| Розмір оправи | 136мм |
| Розмір лінзи (діагональ/вертикаль) | 139 x 63,5 мм |
| Ширина моста | 33,5 мм |
| Вага | 80 г |
Сфери застосування:
і так далі.




Беговые дорожки
Велотренажеры
Силовые наборы
Силовые станции
Велосипеды
Дом и сад