










| Виробник | Pyramex |
|---|---|
| Країна виробник | США |
| Антизапотіваючє покриття | Так |
| Колір лінз | Сірий |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Наявність фотоелементу | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Окуляри |
| Тип вентиляції | Бічна |
| ГАРАНТІЯ | 1 мес. |
|---|---|
| Діоптрії | Діоптрична вставка (rx-insert) |
| Захист від запотівання | Anti-Fog покриття |
| Захист від ультрафіолету | UV400 |
| Захист від подряпин | Скріплювальне покриття |
| Дзеркальне покриття | Без дзеркального покриття |
| Наявність ущільнювача | З ущільнювачем |
| Підвищена ударостійкість | Балстичні лінзи (MIL PRF), Промислові стандарти (ANSI Z87.1), Ударостійкий полікарбонат |
| Ступінь затемнення | Темні |

Окуляри захисні з ущільнювачем Pyramex V2G+RX (gray) Anti-Fog, сірі окуляри з діоптрійною вставкою в комплекті захист від подряпин
Універсальні балістичні окуляри з діоптричною вставкою від американського бренду Pyramex.
В комплекті:
- металева діоптрійна вставка Pyramex RX1800;
- прозорі захисні окуляри Pyramex V2G (gray).
Характеристики окулярів:
Особливості комплекту:
Додаткові можливості та переваги:
Відповідність міжнародним стандартам безпеки:
Параметри від виробника:
| Товщина лінзи | 2,1 мм |
| Розмір оправи | 143 мм |
| Розмір лінзи (діагональ/вертикаль) | 81,1 x 54 мм |
| Ширина моста | 15 мм |
| Вага | 38 г |
Приклади сфер застосування:




Беговые дорожки
Велотренажеры
Силовые наборы
Силовые станции
Велосипеды
Дом и сад