



| Стан | Новий |
|---|---|
| Виробник | Craft |
| Країна виробник | Китай |
| Обробка матеріалу | Армований бетон, Бетон, Абразив |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Товщина | 1.6 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
100092
Диск алм. segment-гл.різ 125*10*22,2мм "сухий/мокрий різ" абразивн.бет./камінь/цегла/блоки/азбест/шамот
Призначення - різання кахелю і кераміки, мармуру. Ромбоподібна форма різця сприяє самоочищенню від шлаку і дозволяє працювати з середньоі твердості мармуром навіть дисками холодного пресування. Диски гарячого пресуваня високоефективні при роботі з керамогранітом, мармуром, гранітною плиткою, забезпечують тонке чисте різання. Диски із зміцненим фланцем корпусом менше схильні до деформації при випадковому перегріванні під час роботи. Використання - як з водяним охолодженням, так і насухо