
| Виробник | SkyDance |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Напруга | 48 В |
| Тип управління | Дистанційне |
| Струм | 20 А |
| Регулювання | Яскравості, Пам'ять останньої налаштування, Пауза |
| Кількість каналів | 4 |
| Висота | 27 мм |
|---|---|
| Ширина | 45 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Тип вироби | Димер DALI |
|---|---|
| Сигнал керування | DALI |
Чотириканальний універсальний світлодіодний драйвер постійної напруги для одноколірних, CCT, RGB, RGBW світлодіодних пристроїв, в залежності від вибраного режиму, з димуванням за протоколом DALI DT6-DT8.
Опис: