
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
|---|---|
| Особливості | Наявність спинки |
| Країна виробник | Китай |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 400 мм |
|---|---|
| Висота сидіння у верхньому положенні | 600 мм |
| Ширина сидіння | 320 мм |
| Обивний матеріал | Вініл |
|---|
| Матеріал каркасу | Хромований метал |
|---|
Опис
Оббивка стільця виготовлена з якісного вінілу. Висота стільця регулюється від 40 до 60 сантиметрів за допомогою важіль, розташованим під сидінням. Стілець обладнаний п'ятьма коліщатками, які мають плавний хід переміщення й закріплюються на п'ятипроменевому каркасі, що дає змогу витримувати вагу до 100 кілограмів. Вся основна конструкція виготовлена з хромованого металу та обладнана зручною спинкою. Стілець має стильний дизайн і стане чудовим доповненням манікюрного кабінету або салону краси.




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Манікюрні столи
Підголівники для канапок і масажних столів
Косметологічні лампи лупи
Косметологічні страви
Візки б'юті майстри
Підставки для педикюру До опису