


| Виробник | VAYS |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2195 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 500 мм |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Ширина | 1000 мм |
| Корпус | ламінована ДСП |
|---|---|
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиця для взуття | 2 шт. |
|---|---|
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Колір | Дуб сонома-Білий фасад |
|---|