


| Виробник | VAYS |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Висота шафи | 2200 мм |
|---|---|
| Глибина шафи | 500 мм |
| Ширина шафи | 1000 мм |
| Корпус | ламінована ДСП |
|---|---|
| Фасади | ламінована ДСП |
| Повне висування скриньки | Так |
|---|---|
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Колір | Дуб сонома-Білий фасад |
|---|