


| Виробник | VAYS |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Висота шафи | 2195 мм |
|---|---|
| Глибина шафи | 500 мм |
| Ширина шафи | 1502 мм |
| Задня стінка | ДВП |
|---|---|
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиця для білизни | 7 |
|---|---|
| Штанга для одягу | 2 шт. |
| Колір | Дуб сонома-Білий фасад |
|---|