


| Виробник | Halmar |
|---|---|
| Тип вішалки | Підлогова |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Так |
| Тип опор | Коло |
| Колір | Сріблястий |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для дому |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Тип | Стійка |
| Корпус (каркас) | метал |
|---|---|
| Гачки | метал, метал покритий порошковою фарбою |
| Ніжки | метал |
| Ширина | 380 мм |
|---|---|
| Висота | 1800 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Вага | 10 кг |
| Матеріал | метал |
|---|
Вішалка стійка для одягу W-46 срібний, стильне та функціональне рішення для дому й офісу.
Підлогова вішалка – це елегантне та практичне доповнення до вашого інтер’єру. Виготовлена з натурального дерева та мармурової основи, вона поєднує міцність, довговічність і стильний дизайн. Зручні ручки запобігають ковзанню одягу, а надійна нижня основа з натурального каменю забезпечує максимальну стійкість, дозволяючи розмістити значний обсяг верхнього одягу.
Додатковою перевагою цієї моделі є підставка під парасольки. Така вішалка чудово підійде для прихожої, офісу чи кабінету, стане не лише практичним предметом меблів, але й прикрасою інтер’єру.
Купити стійку підлогову CH-W-46 Ви можете, зателефонувавши нашим менеджерам за телефонами вказаними вгорі сайту або оформивши замовлення через корзину, ми обов'язково з Вами зв'яжемося.
Спосіб пакування: Меблі доставляються в розібраному та упакованому вигляді.