




| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
|---|---|
| Довжина робочої частини | 46 см |
| Обертовий валік | Ні |
| Діаметр | 8 см |
| Вага | 1.5 кг |
| Матеріал качалки | Пластик |
| Знімні ручки | Так |
| Матеріал ручки | силікон |
| Загальна довжина | 66 см |
| Кількість форм | 9 штук |
|---|
Скалка для тіста Roll and Store Pin — це зручна гойдалка для тіста, яка вміщує всередині себе формочки для печива. Якщо Ви любите побалувати Вашими близькими смачними пряниками власного приготування — така качалка обов'язково Вам знадобиться.
Скалка з формами Roll and Store допоможе легко розкачати тісто для піци або рулету, а формочки для вирізання печива нададуть пряникам форму зірочок, сердечок або фігурок тварин. Крім того, форми для тіста легко миються в посудомийній машині.
Пряникова качалка Roll and Store Pin виготовлена з міцного ABS пластику, який не вбирає запах і матиме оригінальний вигляд на Вашій кухні. Тільки в нашому інтернет-магазині Старспорт Ви можете купити качалку для тіста та заощадити на доставці по Україні 50%
Комплектація
- качалка для пряників Roll and Store Pin
- форми для печива (9 шт.)
— інструкція.
ПІДТРИМАТИ ВСІ