






| Країна виробник | Китай |
|---|---|
| Виробник | Get Star Welding Equipment |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 4 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.5 мм |
| Номінальний зварювальний струм | 200 А |
| Максимальний зварювальний струм | 200 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 10 А |
| Вага | 0.225 кг |
| Довжина | 200 мм |
|---|---|
| Висота | 185 мм |
Електродотримач КВ 200