




| Виробник | Wacaco |
|---|---|
| Тип | Набір аксесуарів |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 6.6 см |
| Ширина | 6.2 см |
| Висота | 6.2 см |
| Гарантійний термін | 12 мес |
|---|---|
| Призначення | Побутове |
| Вага | 0.13 |
|---|
Використання капсул робить процес швидшим і простішим, тому що вам не потрібно дозувати та пресувати мелену каву вручну. В результаті ви отримуєте ароматний еспресо з більш однорідною консистенцією, що зберіг багатство смаку та аромату.
Адаптер Nespresso NS виготовлений з безпечних матеріалів: нержавіючої сталі, а також термостійких пластиків PBT та PP, які не вступають у реакцію з гарячою рідиною. Компактні розміри (62 х 62 х 66 мм) та вага лише 130 г роблять аксесуар зручним для зберігання та транспортування разом з вашою кавоваркою.
Ще одна перевага виробу — простий догляд, який потребує мінімум часу. Після використання достатньо промити його під проточною водою, тому аксесуар є практичним рішенням для повсякденної експлуатації.
Характеристики: