










| Виробник | ProLogiX |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага (кг) | 3.2 |
|---|---|
| Встановлення довгих відеокарт | до 320 мм |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 2.0, 2 x USB 3.0, 2 x Audio |
| Клас корпусу | Класичні |
| Колір | Чорний |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | 1 |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 148 мм |
| Матеріал корпусу | метал 0,45 мм, пластик |
| Наявність блоку живлення | з блоком живлення |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Потужність блока живлення | 450 Вт |
| Підтримувані материнські плати | ATX, Micro - ATX, Mini - ITX |
| Розмір, мм | 191 х 407 х 360 мм |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Серія | Prologix E111 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Типорозмір | Minitower |
Оптимальна основа для складання ПК - корпус Prologix E111 Black 400W. Виготовлений із листового металу товщиною 0.4 мм, що надійно захищає компоненти від зовнішніх впливів. Бюджетна модель формату Miditower не займає зайвий простір і є достатньо місткою для монтажу всіх необхідних комплектуючих.
Класичний дизайн елегантного чорного корпусу із сітковою перфорацією на бічній та фронтальній панелях, що забезпечує відмінну вентиляцію всередині корпусу. Два USB-порти 3.0 та роз'єм для підключення аудіогарнітури зручно розташовані на фасаді. Біля верхньої стінки корпусу вмонтовано фірмовий блок живлення потужністю 450 Вт.
ДОСТУПНІ СПОСОБИ ОПЛАТИ
"Безпечна покупка". Оплачуйте замовлення через спеціальну функцію, що захищає ваші кошти, якщо товар вас не влаштує.
Переказ на карту. Сплатіть заздалегідь, використовуючи реквізити, які доступні після натискання "Купити".
Оплата при отриманні. Розрахуйтеся за замовлення у поштовому відділенні після його огляду.
ДОСТАВКА ТОВАРІВ
Надсилання через кур'єрську службу. Доставка здійснюється з понеділка до п'ятниці. Для деяких категорій товарів – також у вихідні.
Безкоштовна доставка для Пром-оплати.
Самовивіз. Можливий самостійний забір товару за адресою: Одеса, вул. Зоболотного, 58.
Примітка: Доступна доставка іншою кур'єрською службою – уточніть деталі операторів.
УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ ТА ГАРАНТІЯ
Повернення товару можливе протягом 14 днів без пояснення причин. Це право закріплено Законом "Про захист прав споживачів" та Постановою Кабміну України №172 від 19 березня 1994 року.
Якщо товар має технічний дефект, продавець пропонує заміну чи повне повернення коштів у рамках гарантійних зобов'язань виробника.
Чому обирають нас?
