E32-433T30D (Ebyte) UART module on chip SX1278 433MHz DIP
Код: 168-412
Готово до відправки
10+ купили
від 374 /міс
749
New
Оплатити частинами
Доставка
  • Іконка доставки
    Підписка на доставку Smart
    Безкоштовно — в магазини Rozetka
    Безкоштовно — у відділення Нової Пошти
  • Іконка доставки
    Магазини Rozetka
    Безкоштовно
    Доставка 16 - 18 травня
    Нова Пошта
Оплата та гарантії
  • Іконка оплати
    Безпечна оплата карткою
    Зображення для Безпечна оплата карткою
    Без переплат
    Prom гарантує безпеку
    Повернемо гроші при відмові від посилки
  • Іконка оплати
    Оплатити частинами
    Зображення для Оплатити частинами
    Післяплата
    Оплата на рахунок
    IBAN UA473052990000026001005039056
E32-433T30D (Ebyte) UART module on chip SX1278 433MHz DIP - фото 1 - id-p2616908163
  • E32-433T30D (Ebyte) UART module on chip SX1278 433MHz DIP - фото 2 - id-p2616908163
  • E32-433T30D (Ebyte) UART module on chip SX1278 433MHz DIP - фото 3 - id-p2616908163
Характеристики та опис
Виробник
Ebyte
Країна виробникКитай
СтанНовий
Довжина43 мм
Ширина23 мм
Виробник: Ebyte
Функціональний опис: Бездротовий приймач 433MHz на базі LLCC68. Інтерфейси під'єднання: UART. Підтримує протокол: LoRa. Підтримує шифрування і стиснення даних. Потужність передавача: 21-30dBm (стандартно 30dBm майже 1 W), чутливість приймача: -147 dBm (передавання по повітрю 0.3kbps), відстань передавання: ~ 8km на відкритому просторі з антеною. Роз'єм антени: SMA-K. Живлення: 3,3...5,2 VDC. Габарити: 43x23 mm.
Габарити: 43x23 mm
Живлення,V: 3,3...5,2 V
T°C: -40...+85°C
Тип зв'язку: RF
Частота: 410...441 MHz
Інтерфейс: UART
Тип пристрою: Приймач
Запитання та відповіді
Хочеш дізнатися більше про товар? Запитуй — продавець залюбки підкаже.
Був online: Вчора
Интернет-магазин "RADIOMART"
Интернет-магазин "RADIOMART"
95% позитивних відгуків