E32-433T30D (Ebyte) UART 433MHz DIP Ebyte
Код: 168412
80+ купили
Готово до відправки
від 311 /міс
621.60
New
Оплатити частинами
Доставка
  • Іконка доставки
    Підписка на доставку Smart
    Безкоштовно — у відділення Нової Пошти
  • Іконка доставки
    Нова Пошта
Оплата та гарантії
  • Іконка оплати
    Безпечна оплата карткою
    Зображення для Безпечна оплата карткою
    Без переплат
    Prom гарантує безпеку
    Повернемо гроші при відмові від посилки
  • Іконка оплати
    Оплатити частинами
    Зображення для Оплатити частинами
    Оплата на рахунок
    IBAN UA813052990000026009050585977
E32-433T30D (Ebyte) UART 433MHz DIP Ebyte - фото 1 - id-p1667022842
  • E32-433T30D (Ebyte) UART 433MHz DIP Ebyte - фото 2 - id-p1667022842
  • E32-433T30D (Ebyte) UART 433MHz DIP Ebyte - фото 3 - id-p1667022842
Характеристики та опис
Одиниця виміру: шт
Виробник: Ebyte
Функціональний опис: Бездротовий трансивер 433MHz на базі LLCC68. Інтерфейси підключення: UART. Підтримує протокол: LoRa. Підтримує шифрування і стиснення даних. Потужність передавача: 21-30dBm (стандартно 30dBm приблизно 1W), чутливість приймача: -147 dBm (передача по повітрю 0.3kbps), відстань передачі: ~ 8km на відкритому просторі з антеною. Роз'єм антени: SMA-F. Живлення: 3,3 ... 5,2 VDC. Габарити: 43x23 mm.
Габарити: 43x23 mm
Живлення: 3,3 ... 5,2 V
Т, °C: -40 ... + 85 ° C
Тип зв’язку: RF
Частота: 410 ... 441 MHz
Інтерфейс: UART
Тип пристрою: Трансивер
Документація на чіп LLCC68
Відгуки про товар
1
    Володимир Б.
     Придбано на Prom.ua
Запитання та відповіді
Хочеш дізнатися більше про товар? Запитуй — продавець залюбки підкаже.
Був online: Сьогодні
РАДІОМАГ ПРОМ
РАДІОМАГ ПРОМ
97% позитивних відгуків