Трансформатор E4820.12.1.75 Jesiva
Код: 19588
Готово до відправки
10+ купили
185.30
Доставка
  • Іконка доставки
    Нова Пошта
Оплата та гарантії
  • Іконка оплати
    Безпечна оплата карткою
    Зображення для Безпечна оплата карткою
    Без переплат
    Prom гарантує безпеку
    Повернемо гроші при відмові від посилки
  • Іконка оплати
    Післяплата
    Самовивіз
    Оплата на рахунок
    IBAN UA383003350000000026009208726
Трансформатор E4820.12.1.75 Jesiva - фото 1 - id-p1609013476
Характеристики та опис
Виробник
Jesiva
Трансформатор 12VA Uout=7,5V/1,60A (виводи 8-11), Uin=220VAC (виводи 1-6) 70х43х40мм
Запитання та відповіді
Хочеш дізнатися більше про товар? Запитуй — продавець залюбки підкаже.
Був online: Сьогодні
Філур Електрик ЛТД
Філур Електрик ЛТД
99% позитивних відгуків