Luxeon IPS-2000S
Код: 263022
В наявності
10+ купили
від 1764 /міс
New
Оплатити частинами
Доставка
  • Іконка доставки
    Підписка на доставку Smart
    Безкоштовно — в магазини Rozetka
    Безкоштовно — у відділення Нової Пошти
  • Іконка доставки
    Нова Пошта
Оплата та гарантії
  • Іконка оплати
    Безпечна оплата карткою
    Зображення для Безпечна оплата карткою
    Без переплат
    Prom гарантує безпеку
    Повернемо гроші при відмові від посилки
  • Іконка оплати
    Оплатити частинами
    Зображення для Оплатити частинами
    Післяплата
    Нова Пошта
    Оплата на рахунок
    IBAN UA663220010000026003300048902
Luxeon IPS-2000S - фото 1 - id-p14397024
  • Luxeon IPS-2000S - фото 2 - id-p14397024
  • Luxeon IPS-2000S - фото 3 - id-p14397024
Характеристики та опис
Основні атрибути
Виробник
Luxeon
Країна виробникКитай
Тип робочої величиниНапруга
Номінальна вхідна напруга12 В
Номінальний струм84 А
Номінальна вихідна напруга220~240 В
Номінальна потужність1000 Вт
Допустима пікова потужність2000 Вт
Струм холостого ходу1 А
Форма вихідної напругиЧиста синусоїда
Мінімальна робоча температура навколишнього середовища-20 град.
Максимальна робоча температура навколишнього середовища40 град.
ККД, не менше90 %
Гарантійний термін24 міс
Види індикаціїСвітлова, Звукова
Захист від перевантаженьТак
Захист від перегрівуТак
Захист від короткого замиканняТак
Захист від розряду акумуляторної батареїТак
Захист від переполюсовкиНі
Ступінь захисту IP20
Кількість фаз живлення1
СтанНовий
Користувальницькі характеристики
Форма струму синусоїдальнаРобота електродвигуна, компресора
Перетворювач напруги 12V DC 220 V AC , Чиста синусоїда на виході Потужність: 1000W Пікова потужність : 2000W ККД: 90%
  • Наминальная потужність - 1000 вт. ККД більше 90%.
  • Функція автоматичного перезапуску пристрою. у разі спрацьовування захисту.
  • Вхідна напруга - 10,5-14В. Вихідна 220В.
Запитання та відповіді
Хочеш дізнатися більше про товар? Запитуй — продавець залюбки підкаже.
Був online: Вчора
Інтернет-магазин "Батарейка"
Інтернет-магазин "Батарейка"
94% позитивних відгуків