Симістор BTA41-600B, TOP-3, STM, Китай.
Недоступний
41
Симістор BTA41-600B, TOP-3, STM, Китай. - фото 1 - id-p1007162150
Характеристики та опис
Основні
Країна виробникКитай
Спосіб монтажуПайка
СтанНовий
Тип тиристораСімістор
Мінімальний струм управління0.1 А
Користувальницькі характеристики
Технічний стансправне
ВиробникSTM Китай
Симістор BTA41-600B, STM, корпус TOP-3, 600V, 40A, Igt — 100 мА