Prom – найбільший маркетплейс України

Western Digital 250

Зовнішній жорсткий диск Western Digital 250GB 5400 об/хв USB 3.0 2.5 у кейсі, портативний HDD
Зовнішній жорсткий диск Western Digital 250GB 5400 об/хв USB 3.0 2.5 у кейсі, портативний HDD
Готово до відправки
1 199 

Зовнішній жорсткий диск Western Digital 250GB 7200 об/хв USB 3.0 2.5 у кейсі, портативний HDD
Зовнішній жорсткий диск Western Digital 250GB 7200 об/хв USB 3.0 2.5 у кейсі, портативний HDD
Готово до відправки
1 199 

Жорсткий диск Western Digital 250Gb, WD2500AAKS, Sata 3,5"
Жорсткий диск Western Digital 250Gb, WD2500AAKS, Sata 3,5"
Готово до відправки
від 50 /міс
496 

Жесткий диск Western Digital 250Gb SataII 2,5"
Жесткий диск Western Digital 250Gb SataII 2,5"
Готово до відправки
від 131 /міс
1 308 

Жесткий диск Western Digital 250GB WD2500AAKX SATA 6Gb/s, 7200rpm, 16MB, Caviar Blue
Жесткий диск Western Digital 250GB WD2500AAKX SATA 6Gb/s, 7200rpm, 16MB, Caviar Blue
Готово до відправки
від 45 /міс
451 

Жесткий диск Western Digital 250GB 5400rpm 8MB WD2500BEVS SATA, 2.5" б/у
Жесткий диск Western Digital 250GB 5400rpm 8MB WD2500BEVS SATA, 2.5" б/у
Готово до відправки
від 126 /міс
1 263 

Жесткий диск Western Digital Caviar Blue 250Gb 7200rpm 8MB (WD2500AAJS) 3.5" SATA II
Жесткий диск Western Digital Caviar Blue 250Gb 7200rpm 8MB (WD2500AAJS) 3.5" SATA II
Готово до відправки
від 54 /міс
541 

Жорсткий диск Western Digital 250GB 5400RPM 2.5 SATA Laptop HDD Hard Disk Drive (WD2500BPVT) (Вживаний) (Відновлений)
Жорсткий диск Western Digital 250GB 5400RPM 2.5 SATA Laptop HDD Hard Disk Drive (WD2500BPVT) (Вживаний) (Відновлений)
Готово до відправки
609 

Жесткий диск Western Digital Caviar Blue 250Gb 7200rpm 16MB (WD2500AAKX) 3.5" SATA III
Жесткий диск Western Digital Caviar Blue 250Gb 7200rpm 16MB (WD2500AAKX) 3.5" SATA III
Готово до відправки
від 45 /міс
451 

Зовнішній жорсткий диск Western Digital 250 GB 5400RPM USB 3.0
Зовнішній жорсткий диск Western Digital 250 GB 5400RPM USB 3.0
В наявності
від 120 /міс
1 199 

Жорсткий диск Western Digital 250Gb 7200rpm 16MB (WD2500AAKX-603CA0) 3.5" SATAIII БВ
Жорсткий диск Western Digital 250Gb 7200rpm 16MB (WD2500AAKX-603CA0) 3.5" SATAIII БВ
Готово до відправки
від 45 /міс
451 

Жорсткий диск Western Digital 250Gb, WD2500AAKS
Жорсткий диск Western Digital 250Gb, WD2500AAKS
В наявності
300 

Жорсткий диск Western Digital 250Gb 7200rpm 16MB (WD2500AAKX-753CA1) 3.5" SATAIII БВ
Жорсткий диск Western Digital 250Gb 7200rpm 16MB (WD2500AAKX-753CA1) 3.5" SATAIII БВ
Готово до відправки
від 45 /міс
451 

Жорсткий диск Western Digital Caviar Blue 250Gb 7200rpm 16MB (WD2500AAKS) 3.5" SATA III Refurbished
Жорсткий диск Western Digital Caviar Blue 250Gb 7200rpm 16MB (WD2500AAKS) 3.5" SATA III Refurbished
Готово до відправки
від 50 /міс
496 

Жорсткий диск 3.5" 250 GB Western Digital RE4 WD2503ABYX SATA II 7200RPM 64MB Б/В
Жорсткий диск 3.5" 250 GB Western Digital RE4 WD2503ABYX SATA II 7200RPM 64MB Б/В
В наявності
від 40 /міс
400 

Жорсткий диск 3.5" 250 GB Western Digital Caviar SE WD2500JS SATA II 7200RPM 8MB Б/В
Жорсткий диск 3.5" 250 GB Western Digital Caviar SE WD2500JS SATA II 7200RPM 8MB Б/В
В наявності
від 37 /міс
370 

БУ SSD накопичувач 250 ГБ Western Digital (2.5", 3D NAND (TLC), SATAIII, WDS250G1B0A)
БУ SSD накопичувач 250 ГБ Western Digital (2.5", 3D NAND (TLC), SATAIII, WDS250G1B0A)
Готово до відправки
від 170 /міс
1 700 
1 819 

БУ жорсткий диск 250 ГБ Western Digital (3.5", 7200 об / хв, 8 МБ, SATAII, WD2500AAJS)
БУ жорсткий диск 250 ГБ Western Digital (3.5", 7200 об / хв, 8 МБ, SATAII, WD2500AAJS)
Готово до відправки
від 35 /міс
350 
375 

БУ жорсткий диск 250 ГБ Western Digital (3.5", 7200 об/мин, 16 МБ, SATAIII, WD2500AAKS)
БУ жорсткий диск 250 ГБ Western Digital (3.5", 7200 об/мин, 16 МБ, SATAIII, WD2500AAKS)
Готово до відправки
від 35 /міс
350 
375 

Жорсткий диск 3.5" 250GB Western Digital Blue | WD2500AAJS | 7200 об/хв | 8 MB | SATA III Б/В
Жорсткий диск 3.5" 250GB Western Digital Blue | WD2500AAJS | 7200 об/хв | 8 MB | SATA III Б/В
Готово до відправки
від 28 /міс
280 

Жорсткий диск 3.5" 250GB Western Digital | WD2502ABYS | WD RE3 | 7200 об/хв | 16 MB | SATA II Б/В
Жорсткий диск 3.5" 250GB Western Digital | WD2502ABYS | WD RE3 | 7200 об/хв | 16 MB | SATA II Б/В
Готово до відправки
від 35 /міс
350 

Жорсткий диск Western Digital 250Gb, WD2500J, Sata 3,5"
Жорсткий диск Western Digital 250Gb, WD2500J, Sata 3,5"
Готово до відправки
від 126 /міс
1 263 

GL Твердотільний накопичувач SSD Max Line 3.1 250ГБ Western Digital Blue SATA M.2 2280 швидкість 555 М LO31\PR
GL Твердотільний накопичувач SSD Max Line 3.1 250ГБ Western Digital Blue SATA M.2 2280 швидкість 555 М LO31\PR
Готово до відправки
від 586 /міс
3 514 
4 150 

Жесткий диск Western Digital 250Gb, WD2500JS, Sata 3,5"
Жесткий диск Western Digital 250Gb, WD2500JS, Sata 3,5"
Готово до відправки
від 126 /міс
1 263 

ST Твердотільний накопичувач SSD нове попління 250ГБ Western Digital Blue SATA M.2 2280 швидкість 555 OST|ER
ST Твердотільний накопичувач SSD нове попління 250ГБ Western Digital Blue SATA M.2 2280 швидкість 555 OST|ER
Готово до відправки
від 576 /міс
3 453 
4 150 

Внутрішній SSD диск Western Digital Blue SA510 M.2 250GB (WDS250G3B0B)
Внутрішній SSD диск Western Digital Blue SA510 M.2 250GB (WDS250G3B0B)
В наявності
від 311 /міс
3 110 

Внутрішній SSD диск Western Digital Blue SA510 M.2 250GB (WDS250G3B0B)
Внутрішній SSD диск Western Digital Blue SA510 M.2 250GB (WDS250G3B0B)
В наявності
від 289 /міс
2 889 
2 999 

CI Твердотільний накопичувач SSD 250ГБ Top Quality Western Digital Blue SATA M.2 2280 швидкість 555 МБ CI2-888
CI Твердотільний накопичувач SSD 250ГБ Top Quality Western Digital Blue SATA M.2 2280 швидкість 555 МБ CI2-888
Готово до відправки
від 591 /міс
3 544 
4 150 

Внутрішній SSD диск Western Digital Blue SA510 M.2 250GB (WDS250G3B0B)
Внутрішній SSD диск Western Digital Blue SA510 M.2 250GB (WDS250G3B0B)
В наявності
від 482 /міс
2 889 
2 999 

Показано 1 - 29 товарів з 200+