Prom – найбільший маркетплейс України

TV Streamer 4K

Медіаплеєр Google TV Streamer 4K Porcelain
Медіаплеєр Google TV Streamer 4K Porcelain
Готово до відправки
від 504 /міс
5 039 
5 399 

Медіаплеєр Google TV Streamer 4K Porcelain
Медіаплеєр Google TV Streamer 4K Porcelain
Готово до відправки
5.0 
від 504 /міс
5 039 
5 399 

Стаціонарний медіаплеєр Google TV Streamer 4K Porcelain (C1930110)
Стаціонарний медіаплеєр Google TV Streamer 4K Porcelain (C1930110)
В наявності
від 1200 /міс
5 999 

Смарт ТВ Google TV Streamer 4K Porcelain
Смарт ТВ Google TV Streamer 4K Porcelain
В наявності
6 184 
6 871 

Стаціонарний медіаплеєр Google TV Streamer 4K Porcelain
Стаціонарний медіаплеєр Google TV Streamer 4K Porcelain
Готово до відправки
від 1193 /міс
5 967 

Стационарний медіаплеєр Google TV Streamer 4K 32Gb Porcelain (GA05662)
Стационарний медіаплеєр Google TV Streamer 4K 32Gb Porcelain (GA05662)
В наявності
від 1310 /міс
6 548 
8 687 

Медіаплеєр Google TV Streamer 4K Hazel
Медіаплеєр Google TV Streamer 4K Hazel
В наявності
5.0 
від 1380 /міс
6 900 

Медіаплеєр Google TV Streamer 4K біл 32 Гб WiFi 4ГБ RAM
Медіаплеєр Google TV Streamer 4K біл 32 Гб WiFi 4ГБ RAM
В наявності
від 2638 /міс
13 190 

93%
Медіапелер Google TV Streamer White 32GB 4K Ultra HD
Медіапелер Google TV Streamer White 32GB 4K Ultra HD
В наявності
від 1310 /міс
6 548 
8 687 

Голосовий пульт керування для Chromecast Google TV HD 4K та Google TV Streamer
Голосовий пульт керування для Chromecast Google TV HD 4K та Google TV Streamer
Готово до відправки
747 
830 

Пульт G9N9N для Google TV та Chromecast 4K/HD з голосовим керуванням
Пульт G9N9N для Google TV та Chromecast 4K/HD з голосовим керуванням
Готово до відправки
від 90 /міс
450 

Медіаплеєр Google TV Streamer 4K Porcelain 32GB (GO181d) 32 GB 4 GB Белый 32 GB (0.03 TB) размер 4 G
Недоступний
від 2618 /міс
13 090 

Медіаплеєр Google TV Streamer 4K Porcelain [122644]
Медіаплеєр Google TV Streamer 4K Porcelain [122644]
Недоступний
5.0 
5 269 
5 799 

Стационарний медіаплеєр Google TV Streamer 4K Porcelain
Стационарний медіаплеєр Google TV Streamer 4K Porcelain
Недоступний
7 999 

Медіаплеєр мережевий потоковий ТВ-приставка Google Streamer TV 4K 4 / 32 GB
Медіаплеєр мережевий потоковий ТВ-приставка Google Streamer TV 4K 4 / 32 GB
Недоступний
від 1110 /міс
5 550 

Медіаплеєр Google TV Streamer 4K Hazel 32GB (GA05802-US) 32 GB Серый 32 GB (0.03 TB) размер 4 GB 4 GB Серый
Недоступний
від 1740 /міс
8 700