Prom – найбільший маркетплейс України

ThinkPad T430

Акумуляторна батарея Green Cell для Lenovo ThinkPad T430u 47 Вт год 11.1 В 4250 мА год Li Pol сумісність T530u V490u V590u Б/В
Акумуляторна батарея Green Cell для Lenovo ThinkPad T430u 47 Вт год 11.1 В 4250 мА год Li Pol сумісність T530u V490u V590u Б/В
Готово до відправки
770 ₴

Ноутбук Б/В Lenovo ThinkPad T430s 14" Core i7-3520M 8gb Intel® HD Graphics 4000 + Nvidia NVS 5200m 160GB SSD
Ноутбук Б/В Lenovo ThinkPad T430s 14" Core i7-3520M 8gb Intel® HD Graphics 4000 + Nvidia NVS 5200m 160GB SSD
В наявності
7 000 ₴

Ноутбук Б/В Lenovo ThinkPad T430s 14" Core i7-3520M 8gb Intel® HD Graphics 4000 (2gb) 320hdd
Ноутбук Б/В Lenovo ThinkPad T430s 14" Core i7-3520M 8gb Intel® HD Graphics 4000 (2gb) 320hdd
В наявності
6 400 ₴

Батарея для ноутбука LENOVO 45N1000 (ThinkPad T430, T530, W530 series) 11.1V 5200mAh Black
Батарея для ноутбука LENOVO 45N1000 (ThinkPad T430, T530, W530 series) 11.1V 5200mAh Black
Готово до відправки
1 656 ₴

Батарея для ноутбука LENOVO 45N1000 (ThinkPad T430, T530, W530 series) 11.1V 4400mAh Black
Батарея для ноутбука LENOVO 45N1000 (ThinkPad T430, T530, W530 series) 11.1V 4400mAh Black
Готово до відправки
1 457 ₴

Батарея 42T4235 до ноутбука Lenovo ThinkPad T420 T430 T510 T520 T530 SL510 (11.1V 49 Wh) Replacement
Батарея 42T4235 до ноутбука Lenovo ThinkPad T420 T430 T510 T520 T530 SL510 (11.1V 49 Wh) Replacement
В наявності
1 347.20 ₴
1 684 ₴

Ноутбук Lenovo ThinkPad T430/ 14" (1600x900)/ Core i7-3520M/ 8 GB RAM/ 500 GB HDD/ NVS 5400M 2GB
Ноутбук Lenovo ThinkPad T430/ 14" (1600x900)/ Core i7-3520M/ 8 GB RAM/ 500 GB HDD/ NVS 5400M 2GB
В наявності
7 599 ₴
7 699 ₴

Ноутбук Lenovo ThinkPad T430/ 14" (1366x768)/ Core i5-3210M/ 8 GB RAM/ 120 GB SSD/ HD 4000+Дротова миша USB
Ноутбук Lenovo ThinkPad T430/ 14" (1366x768)/ Core i5-3210M/ 8 GB RAM/ 120 GB SSD/ HD 4000+Дротова миша USB
В наявності
7 034 ₴
7 134 ₴

Б/в Ноутбук Lenovo ThinkPad T430 14" 1600x900| Core i7-3520M| 8 GB RAM| 500 GB HDD| NVS 5400M 2GB
Б/в Ноутбук Lenovo ThinkPad T430 14" 1600x900| Core i7-3520M| 8 GB RAM| 500 GB HDD| NVS 5400M 2GB
В наявності
6 653 ₴

Б/в Ноутбук Lenovo ThinkPad T430 14" 1366x768| Core i5-3210M| 8 GB RAM| 120 GB SSD| HD 4000
Б/в Ноутбук Lenovo ThinkPad T430 14" 1366x768| Core i5-3210M| 8 GB RAM| 120 GB SSD| HD 4000
В наявності
6 273 ₴

Клавіатура для ноутбука Lenovo ThinkPad (T430, T430I, X230, T530, L430, L530) з покажчиком (Point Stick)
Клавіатура для ноутбука Lenovo ThinkPad (T430, T430I, X230, T530, L430, L530) з покажчиком (Point Stick)
Готово до відправки
1 340 ₴
1 470 ₴

Акумуляторна батарея для ноутбука Lenovo 45N1037 ThinkPad T430S 11.1 В Black 5200 мАг Аналог
Акумуляторна батарея для ноутбука Lenovo 45N1037 ThinkPad T430S 11.1 В Black 5200 мАг Аналог
Готово до відправки
5.0 
1 250 ₴
1 420 ₴

Акумулятор для ноутбука Lenovo 42T4235 ThinkPad T430 10.8V Black 5200mAh OEM buzyna
Акумулятор для ноутбука Lenovo 42T4235 ThinkPad T430 10.8V Black 5200mAh OEM buzyna
Готово до відправки
5.0 
920 ₴
1 050 ₴

Акумулятор для ноутбука Lenovo-IBM 45N1005 ThinkPad T430 10.8V Black 5200mAh Orig
Акумулятор для ноутбука Lenovo-IBM 45N1005 ThinkPad T430 10.8V Black 5200mAh Orig
Готово до відправки
1 480 ₴
1 680 ₴

Посилена акумуляторна батарея для ноутбука Lenovo 42T4235 ThinkPad T430 10.8 V Black 7200mAh OEM
Посилена акумуляторна батарея для ноутбука Lenovo 42T4235 ThinkPad T430 10.8 V Black 7200mAh OEM
Готово до відправки
1 160 ₴
1 320 ₴

Оригінальна батарея Lenovo 45N1000 45N1001 для ноутбука Lenovo ThinkPad L430 T430i L530 T430 T530 T530i
Оригінальна батарея Lenovo 45N1000 45N1001 для ноутбука Lenovo ThinkPad L430 T430i L530 T430 T530 T530i
Готово до відправки
390 ₴

Клавіатура LENOVO Thinkpad T430 T430i T430S T530
Клавіатура LENOVO Thinkpad T430 T430i T430S T530
Готово до відправки
4.8 
895 ₴

Нижня кришка (Bottom)Lenovo ThinkPad T430s 60.4QZ10.002
Нижня кришка (Bottom)Lenovo ThinkPad T430s 60.4QZ10.002
Готово до відправки
367.50 ₴

Перемикач Bluetooth (Bluetooth Wireless Switch)Lenovo ThinkPad T430s 04W1700
Перемикач Bluetooth (Bluetooth Wireless Switch)Lenovo ThinkPad T430s 04W1700
Готово до відправки
405 ₴

Кардридер (Card Reader)Lenovo ThinkPad T430s 54.26005.051
Кардридер (Card Reader)Lenovo ThinkPad T430s 54.26005.051
Готово до відправки
450 ₴

Перемикач Bluetooth (Bluetooth Wireless Switch) Lenovo ThinkPad T430s 04W1700
Перемикач Bluetooth (Bluetooth Wireless Switch) Lenovo ThinkPad T430s 04W1700
Готово до відправки
405 ₴

Радіатор процесора (CPU Heatsink)Lenovo ThinkPad T430s 0B51729AA
Радіатор процесора (CPU Heatsink)Lenovo ThinkPad T430s 0B51729AA
Готово до відправки
810 ₴

Батарея LENOVO ThinkPad T430U V490U V590U (L11N3P51 L11S3P51 45N1088 45N1089 45N1091) 11.1V 4250mAh ОРИГІНАЛ
Батарея LENOVO ThinkPad T430U V490U V590U (L11N3P51 L11S3P51 45N1088 45N1089 45N1091) 11.1V 4250mAh ОРИГІНАЛ
Готово до відправки
2 495 ₴

Акумуляторна батарея Lenovo 42T4845 ThinkPad T430s T430si T420s T420si 42T4844
Акумуляторна батарея Lenovo 42T4845 ThinkPad T430s T430si T420s T420si 42T4844
В наявності
5.0 
1 250 ₴

Акумуляторна батарея Lenovo 42T4757 10.8V 5200mAh Li-Ion, сумісна з ноутбуками ThinkPad T430, T430i, T530, W530
Акумуляторна батарея Lenovo 42T4757 10.8V 5200mAh Li-Ion, сумісна з ноутбуками ThinkPad T430, T430i, T530, W530
В наявності
2.0 
1 150 ₴

Акумуляторна батарея Lenovo 42T4845 (14.8V, 2600 mAh, Li-Ion) для ThinkPad T430s T430si T420s
Акумуляторна батарея Lenovo 42T4845 (14.8V, 2600 mAh, Li-Ion) для ThinkPad T430s T430si T420s
В наявності
1 250 ₴

Батарея для ноутбука Lenovo IBM ThinkPad L430, T430, T530 (42T4755) 10.8V 4400mAh
Батарея для ноутбука Lenovo IBM ThinkPad L430, T430, T530 (42T4755) 10.8V 4400mAh
Готово до відправки
1 036 ₴

Батарея для ноутбука Lenovo IBM ThinkPad T430, L410, L520, T410, T530, W530, T420 (42T4733) 10.8V 5200mAh #
Батарея для ноутбука Lenovo IBM ThinkPad T430, L410, L520, T410, T530, W530, T420 (42T4733) 10.8V 5200mAh #
Готово до відправки
5.0 
844 ₴

Батарея для ноутбука Lenovo IBM ThinkPad T430S, T420S, T420si, T430si (45N1039) 11.1V 3600mAh
Батарея для ноутбука Lenovo IBM ThinkPad T430S, T420S, T420si, T430si (45N1039) 11.1V 3600mAh
Готово до відправки
5.0 
1 565 ₴

Показано 1 - 29 товарів з 1000+