Prom – найбільший маркетплейс України

Smart Coffee Scale 3.0

Акумуляторні кавові електронні ваги Zally Coffee Drip Scale R30-A (3 кг / 0.1 г)
Акумуляторні кавові електронні ваги Zally Coffee Drip Scale R30-A (3 кг / 0.1 г)
Готово до відправки
від 198 /міс
1 389 

Ваги для кави zeroHero Smart Coffee Scale 3.0 Black
Ваги для кави zeroHero Smart Coffee Scale 3.0 Black
Готово до відправки
від 309 /міс
3 089 

Розумні ваги для кави zeroHero Smart Coffee Scale 3.0 White для точного вимірювання інгредієнтів
Розумні ваги для кави zeroHero Smart Coffee Scale 3.0 White для точного вимірювання інгредієнтів
Готово до відправки
від 309 /міс
3 089 

Розумні ваги для кави zeroHero Smart Coffee Scale 3.0 у стильному чорному кольорі для точного зважування
Розумні ваги для кави zeroHero Smart Coffee Scale 3.0 у стильному чорному кольорі для точного зважування
Готово до відправки
від 710 /міс
3 552 

Ваги для кави zeroHero Smart Coffee Scale 3.0 Wood Pro Edition
Ваги для кави zeroHero Smart Coffee Scale 3.0 Wood Pro Edition
Готово до відправки
від 756 /міс
3 782 

Розумні ваги для кави zeroHero Smart Coffee Scale 3.0 у білому кольорі для точного вимірювання інгредієнтів
Розумні ваги для кави zeroHero Smart Coffee Scale 3.0 у білому кольорі для точного вимірювання інгредієнтів
Готово до відправки
від 349 /міс
3 490.50 
6 981 

Ваги для кави zeroHero Smart Coffee Scale 3.0, точність 0.1 г, розмір 13.5×14.5 см, акумулятор 1800 мА·год, чорні
Ваги для кави zeroHero Smart Coffee Scale 3.0, точність 0.1 г, розмір 13.5×14.5 см, акумулятор 1800 мА·год, чорні
Готово до відправки
від 324 /міс
3 243.50 
6 487 

Ваги для кави zeroHero Smart Coffee Scale 3.0 White, точність 0.1 г, загартоване скло, розміри 13.5×14.5 см
Ваги для кави zeroHero Smart Coffee Scale 3.0 White, точність 0.1 г, загартоване скло, розміри 13.5×14.5 см
Готово до відправки
від 324 /міс
3 243.50 
6 487 

Ваги для кави zeroHero Smart Coffee Scale 3.0, точність 0.1 г, загартоване скло, розмір 13.5×14.5 см
Ваги для кави zeroHero Smart Coffee Scale 3.0, точність 0.1 г, загартоване скло, розмір 13.5×14.5 см
В наявності
від 345 /міс
3 453.50 
6 907 

Розумні ваги для кави zeroHero Smart Coffee Scale 3.0 у дерев'яному виконанні Pro Edition
Розумні ваги для кави zeroHero Smart Coffee Scale 3.0 у дерев'яному виконанні Pro Edition
В наявності
від 363 /міс
3 634.50 
7 269 

Ваги для кавових зерен MHW-3BOMBER MVE Coffee Scale з точністю 0,1 г та USB Type-C
Ваги для кавових зерен MHW-3BOMBER MVE Coffee Scale з точністю 0,1 г та USB Type-C
Готово до відправки
від 170 /міс
1 699 

Цифрові ваги для кави Coffee Scale-For a Cup Of Good Coffee CK2150 Кухонні ваги 0,1 г/3 кг
Цифрові ваги для кави Coffee Scale-For a Cup Of Good Coffee CK2150 Кухонні ваги 0,1 г/3 кг
Готово до відправки
1.0 
від 119 /міс
1 187 

Ваги MHW-3Bomber Cube Coffee Scale 3.0 Pro Max TT
Ваги MHW-3Bomber Cube Coffee Scale 3.0 Pro Max TT
Готово до відправки
від 293 /міс
2 929 

Електронні кавові ваги Coffee Scale високоточні 0.3 г хв/2000 г макс. (2 кг) з акумулятором 1200 mAh
Електронні кавові ваги Coffee Scale високоточні 0.3 г хв/2000 г макс. (2 кг) з акумулятором 1200 mAh
Готово до відправки
690 
1 100 

Ваги MHW-3Bomber Cube Coffee Scale 3.0 Micro для еспресо, 0.1 г, компактні, чорні
Ваги MHW-3Bomber Cube Coffee Scale 3.0 Micro для еспресо, 0.1 г, компактні, чорні
В наявності
4.0 
від 215 /міс
2 149 

Електронні кавові ваги Coffee Scale високоточні 0.1 г хв / 3000 г макс. (3 кг) з акумулятором 400 mAh
Електронні кавові ваги Coffee Scale високоточні 0.1 г хв / 3000 г макс. (3 кг) з акумулятором 400 mAh
Готово до відправки
5.0 
670 
960 

Ваги електронні 3 кг/0,1 гр чорні Coffee Scale 2
Ваги електронні 3 кг/0,1 гр чорні Coffee Scale 2
В наявності
943.95 

Кухонні ваги для кави Diyife Digital Coffee Scale 3 кг точність 0,1 г чорні
Кухонні ваги для кави Diyife Digital Coffee Scale 3 кг точність 0,1 г чорні
Готово до відправки
1 799.10 
1 999 

Ваги MHW-3Bomber ESP Coffee Scale 500 г з мірною склянкою 100 мл, точність 0.1 г, LED-дисплей, сенсорне керування
Ваги MHW-3Bomber ESP Coffee Scale 500 г з мірною склянкою 100 мл, точність 0.1 г, LED-дисплей, сенсорне керування
Готово до відправки
від 217 /міс
2 172.50 
4 345 

Ваги для кави MHW-3Bomber Cube Coffee Scale 3.0 Pro Білі
Ваги для кави MHW-3Bomber Cube Coffee Scale 3.0 Pro Білі
Готово до відправки
від 248 /міс
2 485 
4 970 

Ваги для кави zeroHero Smart Coffee Scale 3.0 White ідеальні для точного вимірювання інгредієнтів і приготування напоїв
Ваги для кави zeroHero Smart Coffee Scale 3.0 White ідеальні для точного вимірювання інгредієнтів і приготування напоїв
Готово до відправки
від 587 /міс
3 521.50 
7 043 

Ваги для кави MHW-3Bomber Cube Coffee Scale 3.0 Pro електронні для еспресо пуровер із високою точністю
Ваги для кави MHW-3Bomber Cube Coffee Scale 3.0 Pro електронні для еспресо пуровер із високою точністю
В наявності
від 255 /міс
2 552.50 
5 105 

Ваги для кави MHW-3Bomber Cube Coffee Scale 3.0 Pro Білі
Ваги для кави MHW-3Bomber Cube Coffee Scale 3.0 Pro Білі
Недоступний
від 225 /міс
2 249 

Ваги для кави MHW-3BOMBER Pro Max Cube Coffee Scale 3.0
Ваги для кави MHW-3BOMBER Pro Max Cube Coffee Scale 3.0
Недоступний
від 389 /міс
3 890