Sinus pro 2000 e в Україні
Джерело безперебійного живлення Volt Polska SINUS PRO 2000 E 12/230V
В наявності
від 2543 /міс
Лінійно-інтерактивний ДБЖ Volt Polska SINUS PRO 2000E 2200VA
В наявності
від 1800 /міс
100%
Лінійно-інтерактивний ДБЖ Volt Polska SINUS PRO 2000E 2000ВА
100%
Комплект резервного живлення для дому Volt Polska Sinus Pro 2000E black + акумуляторна батарея Volt Polska 200 Ah 12V
Джерело резервного живлення Volt Polska Sinus PRO-2000E 12V 1250/2000W (3SP092012E) ДБЖ ИБП UPS
5.0
Гібридний ДБЖ/інвертор Volt Polska SINUS PRO 2000 E Black 12/230V 1250/2000W (3SP092012E)
Volt Polska SINUS PRO 2000 E 12V 230V 2000W