Prom – найбільший маркетплейс України

Шлейф NFC

Шлейф Xiaomi Poco X3/X3 NFC/X3 Pro основний міжплатний (оригінал Китай)
Шлейф Xiaomi Poco X3/X3 NFC/X3 Pro основний міжплатний (оригінал Китай)
Готово до відправки
5.0 
126 

Шлейф NFC + бездротової зарядки Samsung S901 Galaxy S22 (оригінал з розбірки)
Шлейф NFC + бездротової зарядки Samsung S901 Galaxy S22 (оригінал з розбірки)
Готово до відправки
599 

IPhone 12 Mini шлейф NFC, бездротової зарядки та кнопки ввімкнення
IPhone 12 Mini шлейф NFC, бездротової зарядки та кнопки ввімкнення
Готово до відправки
896 

IPhone 12 Pro Max шлейф NFC, бездротової зарядки та кнопки ввімкнення
IPhone 12 Pro Max шлейф NFC, бездротової зарядки та кнопки ввімкнення
Готово до відправки
597 

IPhone 12 Pro шлейф NFC, бездротової зарядки та кнопки ввімкнення
IPhone 12 Pro шлейф NFC, бездротової зарядки та кнопки ввімкнення
Готово до відправки
1 053 

IPhone 12 шлейф NFC, бездротової зарядки та кнопки ввімкнення
IPhone 12 шлейф NFC, бездротової зарядки та кнопки ввімкнення
Готово до відправки
896 

IPhone 13 Mini шлейф NFC, бездротової зарядки та кнопки ввімкнення
IPhone 13 Mini шлейф NFC, бездротової зарядки та кнопки ввімкнення
Готово до відправки
817 

Оригінальний б. шлейф NFC samsung a51 a515
Оригінальний б. шлейф NFC samsung a51 a515
Готово до відправки
48 

Шлейф антени NFC для iPhone 15 Pro Max (Оригінал з розбору) (Відновлений)
Шлейф антени NFC для iPhone 15 Pro Max (Оригінал з розбору) (Відновлений)
Готово до відправки
319 
1 000 

Шлейф антена NFC iPhone 7 ( Оригінал з розбору ) (Відновлений)
Шлейф антена NFC iPhone 7 ( Оригінал з розбору ) (Відновлений)
Готово до відправки
219 

Шлейф антени NFC для iPhone 15 Pro Max (Оригінал з розбору) (Відновлений)
Шлейф антени NFC для iPhone 15 Pro Max (Оригінал з розбору) (Відновлений)
Готово до відправки
319 
1 000 

Шлейф антена NFC iPhone 7 ( Оригінал з розбору ) (Відновлений)
Шлейф антена NFC iPhone 7 ( Оригінал з розбору ) (Відновлений)
Готово до відправки
219 

Шлейф NFC із середнім корпусом Xiaomi Poco X3 Pro Оригінал
Шлейф NFC із середнім корпусом Xiaomi Poco X3 Pro Оригінал
Готово до відправки
200 
250 

Шлейф для Apple iPhone X з NFC, MagSafe та кнопками регулювання звуку
Шлейф для Apple iPhone X з NFC, MagSafe та кнопками регулювання звуку
Готово до відправки
від 67 /міс
333 
465 

Шлейф для Xiaomi Poco X3, Poco X3 Pro, Poco X3 NFC зі сканером відбитка пальця blue High Quality
Шлейф для Xiaomi Poco X3, Poco X3 Pro, Poco X3 NFC зі сканером відбитка пальця blue High Quality
Готово до відправки
від 75 /міс
374 
523 

Шлейф для Xiaomi Poco X3, Poco X3 Pro, Poco X3 NFC зі сканером відбитка пальця black High Quality
Шлейф для Xiaomi Poco X3, Poco X3 Pro, Poco X3 NFC зі сканером відбитка пальця black High Quality
Готово до відправки
від 75 /міс
374 
523 

Шлейф NFC Samsung A70 A705 2019 сервісний оригінал з розбірки
Шлейф NFC Samsung A70 A705 2019 сервісний оригінал з розбірки
Готово до відправки
70 

Шлейф NFC Samsung s8 G950 сервісний оригінал з розбірки
Шлейф NFC Samsung s8 G950 сервісний оригінал з розбірки
Готово до відправки
90 

Шлейф NFC Samsung A5 2016 SM-A510F сервісний оригінал з розбірки
Шлейф NFC Samsung A5 2016 SM-A510F сервісний оригінал з розбірки
Готово до відправки
40 

Шлейф NFC Samsung A51 (SM-A515) сервісний оригінал з розбірки
Шлейф NFC Samsung A51 (SM-A515) сервісний оригінал з розбірки
Готово до відправки
90 

Оригінальний б. шлейф NFC samsung a50 a505
Оригінальний б. шлейф NFC samsung a50 a505
Готово до відправки
70 

Шлейф NFC у складі оригінал б.у. iphone xs max
Шлейф NFC у складі оригінал б.у. iphone xs max
Готово до відправки
172 

Шлейф nfc і заряджання оригінал Samsung s20 fe 5G g781b
Шлейф nfc і заряджання оригінал Samsung s20 fe 5G g781b
Готово до відправки
165 

Оригінал шлейф nfc zte blade a7s A7020 2020
Оригінал шлейф nfc zte blade a7s A7020 2020
Готово до відправки
164 

Шлейф nfc +корпусна частина Huawei P30 Pro Vog-l29 сервісний оригінал з розборки
Шлейф nfc +корпусна частина Huawei P30 Pro Vog-l29 сервісний оригінал з розборки
В наявності
350 

(Б/в) Шлейф nfc LG V30 H931 сервісний оригінал з розборки
(Б/в) Шлейф nfc LG V30 H931 сервісний оригінал з розборки
В наявності
90 

(Б/в) Шлейф NFC Samsung Galaxy S21+ SM-G996B сервісний оригінал з розборки
(Б/в) Шлейф NFC Samsung Galaxy S21+ SM-G996B сервісний оригінал з розборки
В наявності
200 

(б/у) Шлейф NFC Xiaomi 12T сервісний оригінал з з розборки
(б/у) Шлейф NFC Xiaomi 12T сервісний оригінал з з розборки
В наявності
420 

(б/у) Шлейф NFC Samsung S8 G950F сервісний оригінал з з розборки
(б/у) Шлейф NFC Samsung S8 G950F сервісний оригінал з з розборки
В наявності
60 

Показано 1 - 29 товарів з 2000+