Prom – найбільший маркетплейс України

Samsung Galaxy Fold 6

Шлейф Samsung F956 Galaxy Fold 6, Зі сканером відбитка пальця, Чорний
Шлейф Samsung F956 Galaxy Fold 6, Зі сканером відбитка пальця, Чорний
Готово до відправки
631 

Плата Samsung F956 Galaxy Fold 6, З роз'ємом на зарядку
Плата Samsung F956 Galaxy Fold 6, З роз'ємом на зарядку
Готово до відправки
549 

Смартфон Samsung Galaxy Fold 6 12/512GB Silver Shadow (SM-F956BZSC) (Global) [NFC, 2 SIM/1 SIM + eSIM]
Смартфон Samsung Galaxy Fold 6 12/512GB Silver Shadow (SM-F956BZSC) (Global) [NFC, 2 SIM/1 SIM + eSIM]
Готово до відправки
від 6663 /міс
66 626 

Смартфон Samsung Galaxy Fold 6 F956 12/512GB Silver Shadow (Відмінний стан) (Вживаний)
Смартфон Samsung Galaxy Fold 6 F956 12/512GB Silver Shadow (Відмінний стан) (Вживаний)
Готово до відправки
від 3900 /міс
38 999 

Samsung Galaxy Fold6 12/1TB Silver Shadow EU Neverlock Новий! Магазин!
Samsung Galaxy Fold6 12/1TB Silver Shadow EU Neverlock Новий! Магазин!
В наявності
82 939 

Смартфон Samsung Galaxy Z Fold6 5G SM-F956 12/256GB гранатовий
Смартфон Samsung Galaxy Z Fold6 5G SM-F956 12/256GB гранатовий
В наявності
від 17737 /міс
88 684 

Samsung Galaxy Z Fold6 5G SM-F956 12/256GB Szary
Samsung Galaxy Z Fold6 5G SM-F956 12/256GB Szary
В наявності
від 14857 /міс
74 285 

Смартфон Samsung Galaxy Z Fold6 5G SM-F956 12GB/1TB Гранатовий
Смартфон Samsung Galaxy Z Fold6 5G SM-F956 12GB/1TB Гранатовий
В наявності
від 16625 /міс
83 126 

Смартфон Samsung Galaxy Z Fold6 5G SMF956 12/512GB Сірий
Смартфон Samsung Galaxy Z Fold6 5G SMF956 12/512GB Сірий
В наявності
від 16188 /міс
80 940 

Смартфон Samsung Galaxy Z Fold6 5G SM-F956 12/512GB Гранатовий
Смартфон Samsung Galaxy Z Fold6 5G SM-F956 12/512GB Гранатовий
В наявності
від 15066 /міс
75 332 

Sm_Qh Sma_Rtko
Sm_Qh Sma_Rtko
В наявності
від 5616 /міс
56 160 

Мобільний телефон Samsung Galaxy Fold6 12/256 Gb Silver Shadow (SM-F956BZSBSEK)
Мобільний телефон Samsung Galaxy Fold6 12/256 Gb Silver Shadow (SM-F956BZSBSEK)
В наявності
5.0 
від 5544 /міс
55 440 

Смартфон Samsung Galaxy Fold6 12/256GB Pink (SM-F956BLIB)
Смартфон Samsung Galaxy Fold6 12/256GB Pink (SM-F956BLIB)
В наявності
від 5566 /міс
55 665 

Смартфон Samsung Galaxy Fold6 12/256GB White (SM-F956WZWA)
Смартфон Samsung Galaxy Fold6 12/256GB White (SM-F956WZWA)
В наявності
від 5643 /міс
56 430 

Смартфон Samsung Galaxy Fold 6 12/512GB Pink (SM-F956B) Складний екран, Snapdragon 8 Gen 3, 5G, NFC, 120 Гц
Смартфон Samsung Galaxy Fold 6 12/512GB Pink (SM-F956B) Складний екран, Snapdragon 8 Gen 3, 5G, NFC, 120 Гц
Готово до відправки
від 13425 /міс
67 125 

Смартфон Samsung Galaxy Fold 6 12/256GB Pink (SM-F956BLIB)
Смартфон Samsung Galaxy Fold 6 12/256GB Pink (SM-F956BLIB)
В наявності
56 626 
62 918 

Смартфон Samsung Galaxy Fold 6 12/512GB Pink (SM-F956BLIC)
Смартфон Samsung Galaxy Fold 6 12/512GB Pink (SM-F956BLIC)
В наявності
74 222 
82 469 

Смартфон Samsung Galaxy Fold6 5G 12/512GB Pink (Global version)
Смартфон Samsung Galaxy Fold6 5G 12/512GB Pink (Global version)
Готово до відправки
69 435 
84 677 

Смартфон Samsung Galaxy Fold6 12/1TB Pink (Global version)
Смартфон Samsung Galaxy Fold6 12/1TB Pink (Global version)
Готово до відправки
78 366 
96 748 

Смартфон Samsung Galaxy Fold6 12/256GB Crafted Black (SM-F956B) Мікро подряпина на бічній грані
Смартфон Samsung Galaxy Fold6 12/256GB Crafted Black (SM-F956B) Мікро подряпина на бічній грані
Готово до відправки
70 699 
85 179 

Смартфон Samsung Galaxy Fold 6 12/256GB White (Global version)
Смартфон Samsung Galaxy Fold 6 12/256GB White (Global version)
Готово до відправки
61 927 
74 611 

Двосторонній скотч проклейка під задню панель Samsung Galaxy Fold 6 SM-F956B orig
Двосторонній скотч проклейка під задню панель Samsung Galaxy Fold 6 SM-F956B orig
Готово до відправки
100 

Двосторонній скотч проклейка під зовнішній екран Samsung Galaxy Fold 6 SM-F956B orig
Двосторонній скотч проклейка під зовнішній екран Samsung Galaxy Fold 6 SM-F956B orig
Готово до відправки
100 

Захисна плівка для Samsung Galaxy Fold 6 (SM-F956), матова, гідрогелева, ударостійка, протиударна, бронеплівка
Захисна плівка для Samsung Galaxy Fold 6 (SM-F956), матова, гідрогелева, ударостійка, протиударна, бронеплівка
Готово до відправки
від 42 /міс
209 

Захисна плівка для Samsung Galaxy Fold 6 (SM-F956), гідрогелева, ударостійка, протиударна, прозора бронеплівка
Захисна плівка для Samsung Galaxy Fold 6 (SM-F956), гідрогелева, ударостійка, протиударна, прозора бронеплівка
Готово до відправки
від 42 /міс
209 

Захисна плівка для Samsung Galaxy Fold 6 (SM-F956), гідрогелева, ударостійка, протиударна, прозора бронеплівка
Захисна плівка для Samsung Galaxy Fold 6 (SM-F956), гідрогелева, ударостійка, протиударна, прозора бронеплівка
Готово до відправки
від 42 /міс
209 

Захисна плівка для Samsung Galaxy Fold 6 (SM-F956), гідрогелева, ударостійка, протиударна, прозора бронеплівка
Захисна плівка для Samsung Galaxy Fold 6 (SM-F956), гідрогелева, ударостійка, протиударна, прозора бронеплівка
Готово до відправки
від 42 /міс
209 

Захисне скло на Samsung Galaxy Fold 6 (SM-F956) з олеофобним покриттям, 2.5D, антистатичний клей
Захисне скло на Samsung Galaxy Fold 6 (SM-F956) з олеофобним покриттям, 2.5D, антистатичний клей
Готово до відправки
від 120 /міс
599 

Смартфон Samsung Galaxy Z Fold6 5G SM-F956 12/256GB рожевий
Смартфон Samsung Galaxy Z Fold6 5G SM-F956 12/256GB рожевий
В наявності
від 13929 /міс
69 644 

Показано 1 - 29 товарів з 1000+