Prom – найбільший маркетплейс України

Roomba Plus 505

Робот-пилосос iRobot Roomba Combo 505 Plus Black
Робот-пилосос iRobot Roomba Combo 505 Plus Black
В наявності
24 503 

Робот-прибиральник iRobot Roomba Plus 505 Combo White
Робот-прибиральник iRobot Roomba Plus 505 Combo White
В наявності
24 503 

Мішки для пилу (5 шт.) iRobot Roomba Vac 2 Essential, Combo 2 Essential, Q0520, Y051240, 104, 105, Plus 405, 505 Combo, 504 Vac...
Мішки для пилу (5 шт.) iRobot Roomba Vac 2 Essential, Combo 2 Essential, Q0520, Y051240, 104, 105, Plus 405, 505 Combo, 504 Vac...
Готово до відправки
345 
385 

Робот-пилосос з вологим прибиранням iRobot Roomba Combo 505+ Plus AutoWash dock Black (N185040)
Робот-пилосос з вологим прибиранням iRobot Roomba Combo 505+ Plus AutoWash dock Black (N185040)
Готово до відправки
5.0 
22 860 
23 560 

Робот пилосос iRobot Roomba Plus 505 Combo white , Гарантія 2 роки
Робот пилосос iRobot Roomba Plus 505 Combo white , Гарантія 2 роки
Готово до відправки
23 710 
24 440 

Пилосос iRobot Roomba Plus 505 Combo Biały + Stacja AutoWash
Пилосос iRobot Roomba Plus 505 Combo Biały + Stacja AutoWash
Під замовлення
23 186 

97%
Пилосос iRobot Roomba Plus 505 Combo Czarny + Stacja AutoWash
Пилосос iRobot Roomba Plus 505 Combo Czarny + Stacja AutoWash
Під замовлення
23 186 

97%
IRobot Roomba Plus 505 Combo чорний + Stacja AutoWash (на Замовлення)
IRobot Roomba Plus 505 Combo чорний + Stacja AutoWash (на Замовлення)
Під замовлення
від 25 500 
від 25 800 

IRobot Roomba Plus 505 Combo білий + Stacja AutoWash (на Замовлення)
IRobot Roomba Plus 505 Combo білий + Stacja AutoWash (на Замовлення)
Під замовлення
від 21 100 
від 21 300 

Робот-пилосос iRobot Roomba Plus 505 Combo + AutoWash White (N185240)
Робот-пилосос iRobot Roomba Plus 505 Combo + AutoWash White (N185240)
Під замовлення
26 456 

Робот-пилосос iRobot Roomba Combo 505 Plus White (N185240) Новий білого кольору
Робот-пилосос iRobot Roomba Combo 505 Plus White (N185240) Новий білого кольору
В наявності
24 999 

Робот-пилосос iRobot Roomba Plus 505 Autowash Black
Робот-пилосос iRobot Roomba Plus 505 Autowash Black
В наявності
24 767 

IRobot Roomba Plus 505 Комбо Білий + Автозавод
IRobot Roomba Plus 505 Комбо Білий + Автозавод
Під замовлення
23 186 

IRobot Roomba Plus 505 Combo Black + станція AutoWash
IRobot Roomba Plus 505 Combo Black + станція AutoWash
Під замовлення
21 980 

Робот-пилосос iRobot Roomba Plus 405 Combo Black
Робот-пилосос iRobot Roomba Plus 405 Combo Black
В наявності
23 265 

Робот-пилосос iRobot Roomba Plus 505 Combo з функцією миття підлоги, станцією очищення, побудовою карти приміщення, 61 дБ, білий,
Робот-пилосос iRobot Roomba Plus 505 Combo з функцією миття підлоги, станцією очищення, побудовою карти приміщення, 61 дБ, білий,
Недоступний
31 881 

Робот-пилосос iRobot Roomba Plus 505 Combo з функцією вологого прибирання, станція самоочищення, побудова карти приміщення, 61 дБ,
Робот-пилосос iRobot Roomba Plus 505 Combo з функцією вологого прибирання, станція самоочищення, побудова карти приміщення, 61 дБ,
Недоступний
31 881 

Робот-пилосос iRobot Roomba Plus 505 Combo з функцією вологого прибирання, станція самоочищення, побудова карти приміщення, 61 дБ,
Робот-пилосос iRobot Roomba Plus 505 Combo з функцією вологого прибирання, станція самоочищення, побудова карти приміщення, 61 дБ,
Недоступний
23 400 

Робот-пилосос IROBOT Roomba Plus 505 Autowash Black
Робот-пилосос IROBOT Roomba Plus 505 Autowash Black
Недоступний
25 077 

Робот-пилосос iRobot Roomba Plus 505 Combo + AutoWash (N185040)
Робот-пилосос iRobot Roomba Plus 505 Combo + AutoWash (N185040)
Недоступний
39 100