Prom – найбільший маркетплейс України

PureLink FiberX

Кабель HDMI PureLink FiberX FXI350-005 5m
Кабель HDMI PureLink FiberX FXI350-005 5m
В наявності
11 425 ₴

Кабель HDMI PureLink FiberX FXI350-007 75m
Кабель HDMI PureLink FiberX FXI350-007 75m
В наявності
11 590 ₴

Кабель HDMI PURELINK FIBERX FXI350-012 12.5M
Кабель HDMI PURELINK FIBERX FXI350-012 12.5M
В наявності
13 879 ₴

Кабель DisplayPort PureLink FiberX FX-I260-010, 10 м, чорний
Кабель DisplayPort PureLink FiberX FX-I260-010, 10 м, чорний
В наявності
11 840 ₴

100%
Кабель HDMI PureLink FiberX Series FX-I350, 10 м, 4K, чорний
Кабель HDMI PureLink FiberX Series FX-I350, 10 м, 4K, чорний
В наявності
12 060 ₴

100%
Кабель HDMI PureLink FiberX Series FX-I375, 7,5 м, 8K 60 Гц, чорний
Кабель HDMI PureLink FiberX Series FX-I375, 7,5 м, 8K 60 Гц, чорний
В наявності
14 110 ₴

100%
Кабель USB-C PureLink FiberX FX-I600-015 активний оптичний 15 м 10 Гбіт/с
Кабель USB-C PureLink FiberX FX-I600-015 активний оптичний 15 м 10 Гбіт/с
В наявності
13 350 ₴

100%
Кабель HDMI PureLink FX-I380-015 FiberX, 15 м
Кабель HDMI PureLink FX-I380-015 FiberX, 15 м
В наявності
17 050 ₴

100%
Оптоволоконний кабель PureLink FiberX HDMI 4K 5м FXI350-005
Оптоволоконний кабель PureLink FiberX HDMI 4K 5м FXI350-005
Готово до відправки
11 425 ₴

Кабель PureLink HDMI to HDMI FIBERX 4K 12,5 м FXI350-012
Кабель PureLink HDMI to HDMI FIBERX 4K 12,5 м FXI350-012
В наявності
13 220 ₴

Кабель USB-C на USB-A PureLink FXI630-020 FiberX, 20 м, чорний
Кабель USB-C на USB-A PureLink FXI630-020 FiberX, 20 м, чорний
В наявності
20 470 ₴

Кабель USB PureLink FX-I650-025 FiberX, 25 м, 10 Гбіт/с, чорний
Кабель USB PureLink FX-I650-025 FiberX, 25 м, 10 Гбіт/с, чорний
В наявності
20 470 ₴

Кабель для систем зв'язку PureLink FXI630-007 FiberX USB-C USB-A 10 Гбіт/с 7 м
Кабель для систем зв'язку PureLink FXI630-007 FiberX USB-C USB-A 10 Гбіт/с 7 м
В наявності
17 390 ₴

Кабель для систем зв'язку PureLink FXI630-015 FiberX USB-C до USB-A 15 м
Кабель для систем зв'язку PureLink FXI630-015 FiberX USB-C до USB-A 15 м
В наявності
19 610 ₴

Кабель для систем зв'язку PureLink FXI640-010 FiberX USB 3.2 Gen 2x1, 10 м
Кабель для систем зв'язку PureLink FXI640-010 FiberX USB 3.2 Gen 2x1, 10 м
В наявності
14 830 ₴

Кабель HDMI PureLink FiberX FX-I375, 10 м, 8K 60 Гц, гібридний
Кабель HDMI PureLink FiberX FX-I375, 10 м, 8K 60 Гц, гібридний
В наявності
20 480 ₴

100%
Кабель USB-C PureLink FiberX FX-I600-005, 5 м, активний оптичний
Кабель USB-C PureLink FiberX FX-I600-005, 5 м, активний оптичний
В наявності
14 650 ₴

100%
Кабель USB PureLink FiberX FX-I650-010, 10 м, USB 3.2 Gen 1
Кабель USB PureLink FiberX FX-I650-010, 10 м, USB 3.2 Gen 1
В наявності
11 290 ₴

100%
Кабель HDMI PureLink FiberX FXI350-100, оптоволоконний, 100 м, 4K 60Hz
Кабель HDMI PureLink FiberX FXI350-100, оптоволоконний, 100 м, 4K 60Hz
В наявності
32 750 ₴

100%
Кабель HDMI PureLink FiberX FXI360-030S, 30 м, чорний
Кабель HDMI PureLink FiberX FXI360-030S, 30 м, чорний
В наявності
29 480 ₴

100%
Кабель для систем зв'язку PureLink FXI640-012 FiberX, USB 3.2, 12 м
Кабель для систем зв'язку PureLink FXI640-012 FiberX, USB 3.2, 12 м
В наявності
15 260 ₴

Кабель для систем зв'язку PureLink FXI640-015 FiberX USB 3.2 10 Гбіт/с 15 м
Кабель для систем зв'язку PureLink FXI640-015 FiberX USB 3.2 10 Гбіт/с 15 м
В наявності
15 690 ₴

Кабель для систем зв'язку PureLink FX-I650-005 FiberX USB-A до USB-A 10 Гбіт/с 5 м
Кабель для систем зв'язку PureLink FX-I650-005 FiberX USB-A до USB-A 10 Гбіт/с 5 м
В наявності
14 190 ₴

Кабель для систем зв'язку PureLink FXI630-030 FiberX USB-C USB-A 10 Гбіт/с 30 м
Кабель для систем зв'язку PureLink FXI630-030 FiberX USB-C USB-A 10 Гбіт/с 30 м
В наявності
22 000 ₴

Кабель HDMI PureLink FXI375-025 FiberX ULS 25 м
Кабель HDMI PureLink FXI375-025 FiberX ULS 25 м
В наявності
26 610 ₴

100%
Кабель для систем зв'язку PureLink FXI640-020 FiberX USB 3.2 Gen 2x1, 20 м
Кабель для систем зв'язку PureLink FXI640-020 FiberX USB 3.2 Gen 2x1, 20 м
В наявності
18 500 ₴

Кабель HDMI PureLink FXI375-030 FiberX, 30 м, 8K, ULS
Кабель HDMI PureLink FXI375-030 FiberX, 30 м, 8K, ULS
В наявності
27 290 ₴

100%
Кабель для систем зв'язку PureLink FXI640-025 FiberX USB 3.2 Gen 2x1, 25 м
Кабель для систем зв'язку PureLink FXI640-025 FiberX USB 3.2 Gen 2x1, 25 м
В наявності
19 270 ₴

PURELINK FXI640-030 FIBERX ВОЛОКОННО-ОПТИЧНИЙ КАБЕЛЬ AOC USB 3.2 USB-A ДО А 30м
PURELINK FXI640-030 FIBERX ВОЛОКОННО-ОПТИЧНИЙ КАБЕЛЬ AOC USB 3.2 USB-A ДО А 30м
В наявності
20 120 ₴

Показано 1 - 29 товарів з 60+