Prestigio ptv50sn05x
Дротяний припій Sn-60% Pb-40% 1,00мм 0,05кг (WG-01X-01-1-100-7701/ LC60-1.00/0.05), 50 гр.
Готово до відправки
від 308 /міс
616
Припій дротяний Sn-60% Pb-40% 0,50мм 0,5кг Cynel (WG-01X-01-1-050-8/ LC60-0.50/0.5)
Готово до відправки
від 1604 /міс
3 208
192
Дротяний припій Sn-60% Pb-40% 1,5мм 0,5кг (WG-01X-01-1-150-4/ LC60-1.50/0.5), 500 гр.
Пульт Prestigio PTV50SN05X
Пульт Prestigio PTV50SN05X
В наявності
180
від 207 /міс
LED підсвітка TV 40" DLED39.5MXY 3X8 0004 K40DLM7H Prestigio PTV40DS00Y_BK_CIS, PTV40DS00Y ST LED40HD500U 3шт.
від 122 /міс
від 545 /міс
від 340 /міс
від 340 /міс
від 350 /міс
700
Пульт Prestigio D1TV50SS05X аналог в і ншому корпусе
від 140 /міс
280
від 485 /міс
Силіконова термопрокладка HY-100-2 100x100x0,5 мм >5,0 Вт/мК -40° до 240° OEM Halnziye sea
від 138 /міс
277
Ostendorf Каналізаційна труба ПВХ, SN4, D=160x4,0 мм, L=0,5 м (шт.) (222000-09)
В наявності
від 96 /міс
Припій паяльний безсвинцевий ATTEN Sn99.3Cu0.7 0.5mm 50g
від 140 /міс
280
Ostendorf Каналізаційна труба ПВХ, SN4, D=110x3,2 мм, L=0,5 м (шт.) (220000-09)
від 47 /міс
Блок живлення для ноутбука ASUS 19 V 4.74 A 90 W K40 K50 A6 F2 F3 W5 U53 K53SV K53U K53SN K43 X73 A43 A53 PL80
5.0
від 50 /міс
91%
91%
від 54 /міс
375
91%