Prom – найбільший маркетплейс України

Phrozen Sonic Mega

Принтер 3D Phrozen Sonic Mega 8K S (на Замовлення)
Принтер 3D Phrozen Sonic Mega 8K S (на Замовлення)
Під замовлення
від 14 671 /міс
88 027 
105 633 

Phrozen Sonic Mega 8K S професійний смоляний 3D-принтер 8K з великою областю друку, підтримка Pump & Fill
Phrozen Sonic Mega 8K S професійний смоляний 3D-принтер 8K з великою областю друку, підтримка Pump & Fill
Під замовлення
від 16 482 /міс
98 890 

Плівка захисна LCD-екрана для 3D-принтера Phrozen Sonic Mega, 332*188мм, 15", (оригінал)
Плівка захисна LCD-екрана для 3D-принтера Phrozen Sonic Mega, 332*188мм, 15", (оригінал)
Під замовлення
від 208 /міс
1 250 

3D Принтер Phrozen Sonic Mega 8K S
3D Принтер Phrozen Sonic Mega 8K S
Під замовлення
112 010 

LCD-екран 8K Mono для 3D-принтера Phrozen Sonic Mega 8K S, 15", (оригінал, PHR15MG8SLCD)
LCD-екран 8K Mono для 3D-принтера Phrozen Sonic Mega 8K S, 15", (оригінал, PHR15MG8SLCD)
Під замовлення
від 3 955 /міс
23 730 

Принтер Phrozen Sonic Mega 8K V2
Принтер Phrozen Sonic Mega 8K V2
Під замовлення
від 38 333 /міс
230 000 

Phrozen Sonic Mega 8K S Bundle - професійний комплект для великоформатного фотополімерного 3D-друку
Phrozen Sonic Mega 8K S Bundle - професійний комплект для великоформатного фотополімерного 3D-друку
Під замовлення
309 020 

Phrozen Pump & Fill автоматична помпа для смоли 3D принтера
Phrozen Pump & Fill автоматична помпа для смоли 3D принтера
Готово до відправки
від 1 168 /міс
11 680 

3D Принтер Phrozen Sonic Mega 8K
3D Принтер Phrozen Sonic Mega 8K
Під замовлення
198 000 

Resin tank Phrozen Sonic Mega 8K / 8K S (на Замовлення)
Resin tank Phrozen Sonic Mega 8K / 8K S (на Замовлення)
Недоступний
від 21 050 
від 21 260 

Резервуар для смоли Phrozen Sonic 8K 8K S алюмінієвий 267x403x32 мм
Недоступний
від 2 262 /міс
22 622 

Резервуар для смоли Phrozen Sonic 8K 8K S алюмінієвий 267x403x32 мм
Недоступний
від 3 770 /міс
22 622