Prom – найбільший маркетплейс України

Philips Evnia 5000

Монітор Philips 31,5" Evnia 5000 32M2C550100
Монітор Philips 31,5" Evnia 5000 32M2C550100
Під замовлення
від 14 600 ₴

Philips 34" Evnia 5000 34M2C5501A00 (наЗамовлення)
Philips 34" Evnia 5000 34M2C5501A00 (наЗамовлення)
Під замовлення
від 18 200 ₴

Монітор Philips Evnia 5000 27M2C5200W/00 27" Full HD Fast VA 280Hz 0,3ms MBR Вигнутий Ігровий
Монітор Philips Evnia 5000 27M2C5200W/00 27" Full HD Fast VA 280Hz 0,3ms MBR Вигнутий Ігровий
Під замовлення
від 10 700 ₴

Philips 27" Evnia 5000 27M2N5901A (наЗамовлення)
Philips 27" Evnia 5000 27M2N5901A (наЗамовлення)
Під замовлення
від 20 700 ₴

Монітор вигнутий 34" Philips Evnia 5000, White
Монітор вигнутий 34" Philips Evnia 5000, White
В наявності
19 430 ₴

Монітор Philips Evnia 5000 34M2C5501A00 34" 3440×1440 180 Гц
Монітор Philips Evnia 5000 34M2C5501A00 34" 3440×1440 180 Гц
В наявності
20 491 ₴

Монітор Philips 27" Evnia 5000 27M2N5901A 4K UHD
Монітор Philips 27" Evnia 5000 27M2N5901A 4K UHD
В наявності
23 472 ₴

Монітор Philips Evnia 5000 32M2C5501/00 31.5" 2560x1440 180Hz вигнутий
Монітор Philips Evnia 5000 32M2C5501/00 31.5" 2560x1440 180Hz вигнутий
В наявності
15 313 ₴

97%
Монітор Philips Evnia 5000 27M2N5201P/00, 27
Монітор Philips Evnia 5000 27M2N5201P/00, 27
В наявності
12 460 ₴

100%
Монітор Philips Evnia 5000 25M2N5200U/00, 24.5" IPS, 390 Гц, Full HD, сірий
Монітор Philips Evnia 5000 25M2N5200U/00, 24.5" IPS, 390 Гц, Full HD, сірий
В наявності
20 390 ₴

100%
Монітор Philips Evnia 5000 27M2N5901A, 27" IPS 4K 320 Гц, білий
Монітор Philips Evnia 5000 27M2N5901A, 27" IPS 4K 320 Гц, білий
В наявності
24 700 ₴

100%
Монітор Philips Evnia 5000 27M2C5201L/00, 27" Full HD, 180 Гц, VA, вигнутий, білий
Монітор Philips Evnia 5000 27M2C5201L/00, 27" Full HD, 180 Гц, VA, вигнутий, білий
В наявності
10 640 ₴

100%
Монітор Philips Evnia 5000 27M2C5201L/00 27" Full HD Fast VA 180Hz 0,5ms MBR Ambiglow Вигнутий Ігровий
Монітор Philips Evnia 5000 27M2C5201L/00 27" Full HD Fast VA 180Hz 0,5ms MBR Ambiglow Вигнутий Ігровий
В наявності
10 831 ₴

Монітор Philips Evnia 5000 27M2N5500/00 27" 2K IPS 170 Гц
Монітор Philips Evnia 5000 27M2N5500/00 27" 2K IPS 170 Гц
В наявності
14 200 ₴

Монітор Philips Evnia 32M2C5501/00, 31.5" QHD 180Hz VA, білий
Монітор Philips Evnia 32M2C5501/00, 31.5" QHD 180Hz VA, білий
В наявності
16 190 ₴

100%
Монітор Philips Evnia 32M2C5500W/00 31.5" VA 240 Гц QHD
Монітор Philips Evnia 32M2C5500W/00 31.5" VA 240 Гц QHD
В наявності
25 180 ₴

100%
Монітор Philips Evnia 34M2C5501A/00, 34" VA, 180 Гц, білий
Монітор Philips Evnia 34M2C5501A/00, 34" VA, 180 Гц, білий
В наявності
20 740 ₴

100%
Монітор Philips Evnia 5000 27M2C5200W/00 27" Full HD Fast VA 280Hz 0,3ms MBR Вигнутий Ігровий
Монітор Philips Evnia 5000 27M2C5200W/00 27" Full HD Fast VA 280Hz 0,3ms MBR Вигнутий Ігровий
Недоступний
10 418 ₴

Philips Evnia 5000 27M2C5200W/00 монітор 27" 1920 x 1080 px Full HD Чорний (наЗамовлення)
Philips Evnia 5000 27M2C5200W/00 монітор 27" 1920 x 1080 px Full HD Чорний (наЗамовлення)
Недоступний
від 16 240 ₴

Монітор Philips Evnia 5000 25M2N5200U/00 24,5" Full HD Fast IPS 390Hz 0,3ms MBR Ігровий
Монітор Philips Evnia 5000 25M2N5200U/00 24,5" Full HD Fast IPS 390Hz 0,3ms MBR Ігровий
Недоступний
23 237 ₴

Монітор Philips Evnia 5000 27M2C5501/00 27" 2K Fast VA 180Гц 0,5мс MBR Ambiglow Закруглений Ігровий
Монітор Philips Evnia 5000 27M2C5501/00 27" 2K Fast VA 180Гц 0,5мс MBR Ambiglow Закруглений Ігровий
Недоступний
11 026 ₴

Монітор Philips Evnia 5000 27M2N5901A/00 27" 4K Fast IPS Dual Mode 160Hz/320HZ 0,5мс MBR Ігровий
Монітор Philips Evnia 5000 27M2N5901A/00 27" 4K Fast IPS Dual Mode 160Hz/320HZ 0,5мс MBR Ігровий
Недоступний
22 964 ₴

Монітор Philips 34" Evnia 5000 34M2C5501A00
Монітор Philips 34" Evnia 5000 34M2C5501A00
Недоступний
20 310 ₴

Монітор Philips Evnia 5000 27M2C5501/00 27" 2K Fast VA 180Hz 0,5ms MBR Ambiglow Вигнутий Ігровий
Монітор Philips Evnia 5000 27M2C5501/00 27" 2K Fast VA 180Hz 0,5ms MBR Ambiglow Вигнутий Ігровий
Недоступний
10 270 ₴

Монітор Philips 27M2C5500W/00 Evnia 5000 , Гарантія 2 роки
Монітор Philips 27M2C5500W/00 Evnia 5000 , Гарантія 2 роки
Недоступний
18 280 ₴
18 850 ₴