Prom – найбільший маркетплейс України

Phenom II

Процесор AMD Phenom II X4 945 3.0 GHz, 95W, AM3 (Deneb C2) Б/В
Процесор AMD Phenom II X4 945 3.0 GHz, 95W, AM3 (Deneb C2) Б/В
Готово до відправки
4.8 
580 

Процесор AMD Phenom II x6 1055T 2.8-3.3 Ghz AM3, 95W Б/В
Процесор AMD Phenom II x6 1055T 2.8-3.3 Ghz AM3, 95W Б/В
Готово до відправки
4.5 
від 245 /міс
1 470 

Процесор AMD Phenom II x4 840 3.2 GHz AM3, 95W Б/В
Процесор AMD Phenom II x4 840 3.2 GHz AM3, 95W Б/В
Готово до відправки
5.0 
550 

Процесор AMD Phenom II x4 920 2.8 GHz AM2+, 125W Б/В
Процесор AMD Phenom II x4 920 2.8 GHz AM2+, 125W Б/В
Готово до відправки
5.0 
400 

Процесор AMD Phenom II x4 810 2.6 GHz AM3, 95W Б/В
Процесор AMD Phenom II x4 810 2.6 GHz AM3, 95W Б/В
Готово до відправки
5.0 
400 

Процесор AMD Phenom II X2 B59 (Socket AM3) Tray Б/в
Процесор AMD Phenom II X2 B59 (Socket AM3) Tray Б/в
В наявності
316 

Процесор AMD Phenom II X4 945 3.0 GHz, 95W
Процесор AMD Phenom II X4 945 3.0 GHz, 95W
Готово до відправки
5.0 
580 

Процесор AMD Phenom II X6 (six core) 1055T 2.8-3.3 GHz 125W
Процесор AMD Phenom II X6 (six core) 1055T 2.8-3.3 GHz 125W
Готово до відправки
5.0 
від 200 /міс
1 199 

Процесор AMD Phenom II X6 1090T 3.2 Ghz (3.6 Ghz) AM3/AM2+
Процесор AMD Phenom II X6 1090T 3.2 Ghz (3.6 Ghz) AM3/AM2+
В наявності
2 000 

Процесор AMD Phenom II x4 965 BE 3.4 GHz AM3, 125W Б/В
Процесор AMD Phenom II x4 965 BE 3.4 GHz AM3, 125W Б/В
Готово до відправки
5.0 
699 

Процесор AMD Phenom II X4 955 3.2 GHz, AM3, tray
Процесор AMD Phenom II X4 955 3.2 GHz, AM3, tray
В наявності
860.40 

Процесор AMD Phenom II X4 945 3000MHz, sAM3
Процесор AMD Phenom II X4 945 3000MHz, sAM3
В наявності
812.60 

Процесор AMD Phenom II X4 960T 95 W 3000MHz, sAM2+/AM3
Процесор AMD Phenom II X4 960T 95 W 3000MHz, sAM2+/AM3
В наявності
812.60 

Процесор AMD Phenom II X4 910 2.6 GHz sAM2+/AM3
Процесор AMD Phenom II X4 910 2.6 GHz sAM2+/AM3
В наявності
717 

Процесор AMD Phenom II X4 970 3.5 GHz sAM2+/AM3 125W б/у
Процесор AMD Phenom II X4 970 3.5 GHz sAM2+/AM3 125W б/у
В наявності
956 

Процесор AMD Phenom II X2 511 3.4GHz/2MB AM3 Tray (HDX511OCK23GM) (Б/в)
Процесор AMD Phenom II X2 511 3.4GHz/2MB AM3 Tray (HDX511OCK23GM) (Б/в)
Готово до відправки
180 

Процесор AMD Phenom II X2 550 3.1GHz/6MB AM3 Tray (HDX550WFK2DGM) (Б/в)
Процесор AMD Phenom II X2 550 3.1GHz/6MB AM3 Tray (HDX550WFK2DGM) (Б/в)
Готово до відправки
170 

Процесор AMD Phenom II X4 955 Black Edition 4 ядра AM3 3.2 ГГц 125 Вт б/в
Процесор AMD Phenom II X4 955 Black Edition 4 ядра AM3 3.2 ГГц 125 Вт б/в
В наявності
749 

Процесор AMD Phenom II x6 1055T 2.8-3.3 Ghz AM3, 125W Б/В
Процесор AMD Phenom II x6 1055T 2.8-3.3 Ghz AM3, 125W Б/В
В наявності
5.0 
1 799 

Процесор AMD Phenom II x2 550BE 3.1 GHz AM3, 80W Б/В
Процесор AMD Phenom II x2 550BE 3.1 GHz AM3, 80W Б/В
Готово до відправки
5.0 
200 

AMD Phenom II N930 HMN930DCR42GM 2GHz/2M/35W Socket S1 (S1g4) Процесор для ноутбука
AMD Phenom II N930 HMN930DCR42GM 2GHz/2M/35W Socket S1 (S1g4) Процесор для ноутбука
Готово до відправки
5.0 
від 55 /міс
550 

AMD Phenom II N970 HMN970DCR42GM 2.2GHz/2M/35W Socket S1 (S1g4) Процесор для ноутбука
AMD Phenom II N970 HMN970DCR42GM 2.2GHz/2M/35W Socket S1 (S1g4) Процесор для ноутбука
Готово до відправки
від 165 /міс
1 650 

AMD Phenom II N950 CPU HMN950DCR42GM 2.1GHz/2M/35W Socket S1 (S1g4) Процессор для ноутбука
AMD Phenom II N950 CPU HMN950DCR42GM 2.1GHz/2M/35W Socket S1 (S1g4) Процессор для ноутбука
Готово до відправки
від 110 /міс
1 100 

AMD Phenom II X3 B75 3.0GHz/2M/65W Socket AM2+ / AM3 Процесор для ПК HDXB75WFK3DGM
AMD Phenom II X3 B75 3.0GHz/2M/65W Socket AM2+ / AM3 Процесор для ПК HDXB75WFK3DGM
Готово до відправки
від 34 /міс
345 

Процесор AMD Phenom II X4 955 Black Edition 4 ядра AM3 3.2 ГГц 125 Вт б/в
Процесор AMD Phenom II X4 955 Black Edition 4 ядра AM3 3.2 ГГц 125 Вт б/в
В наявності
від 75 /міс
749 

Процесор AMD Phenom II x4 940 BE 3.0 GHz AM2+, 125W Б/В
Процесор AMD Phenom II x4 940 BE 3.0 GHz AM2+, 125W Б/В
Готово до відправки
5.0 
520 

Процесор AMD Phenom II X2 B59 (HDXB59WFK2DGM) (Socket AM3, 2T, 3.4 ГГц, Tray) Б/в
Процесор AMD Phenom II X2 B59 (HDXB59WFK2DGM) (Socket AM3, 2T, 3.4 ГГц, Tray) Б/в
В наявності
370 

Процесор AMD Phenom II x4 820 2.8 GHz AM3, 95W Б/В
Процесор AMD Phenom II x4 820 2.8 GHz AM3, 95W Б/В
Готово до відправки
420 

Процесор AMD Phenom II X2 550 AM3 (Soket AM2+/AM3, 3.1GHz,Tray, бу)
Процесор AMD Phenom II X2 550 AM3 (Soket AM2+/AM3, 3.1GHz,Tray, бу)
Готово до відправки
170.05 
179 

Показано 1 - 29 товарів з 600+