Multiwatt15 в Україні
Мікросхема TDA7293 multiwatt15 (МС3235)
Готово до відправки
від 26 /міс
260
Двоканальний контролер двигуна L298N, 46 В, 2 A, Multiwatt15, THT, із захисними діодами, управління ШІМ
Готово до відправки
від 130 /міс
777
Керування батареями PMIC L298HN MULTIWATT-15 STMicroelectronics L298HN
від 280 /міс
1 677
Автомобільний радіопідсилювач 2x32 Вт MULTIWATT15, компактний, потужний, для якісного звуку в авто
від 156 /міс
936
Мікросхема аудіопідсилювача TDA7293 120В 100Вт MULTIWATT-15
127.20
Мікросхема аудіопідсилювача TDA7294V MULTIWATT-15
TDA7295 УМЗЧ - [Multiwatt15]: Клас: AB: Вихід: Mono: Uпит: 10 ... 40 В: Iспож: 30 мА: RН.мін: 8 Ом: tраб: 0 ... 70 ° C
В наявності
від 33 /міс
TDA7393, Автомобільний підсилювач радіо 2x32W, MULTIWATT15 TDA7393 (MULTIWATT15)
В наявності
від 156 /міс
936
від 152 /міс
915
Мікросхема LM2451TB (MULTIWATT15)
Мікросхема LM2452TB (MULTIWATT15)
Мікросхема TDA7297 (MULTIWATT15)
Мікросхема ST STA540 , MULTIWATT15
від 24 /міс
L298N Driver, контролер двигуна, 3А, Канали: 2, MULTIWATT15, 4,8 ... 46В
від 49 /міс
TEA3718SP IC: driver: контролер крокового двигуна: MULTIWATT15: 1,5А
Лінійна інтегральна схема STMicroelectronics TDA7293V - аудіопідсилювач, 1 канал (моно), клас AB, багатоватний, 15 Вт
від 263 /міс
84%
Драйвер двигуна STM L292N MultiWatt15 б/в
Під замовлення
Драйвер двигуна STM L292 MULTIWATT15V
Під замовлення
5.0
Підсилювач аудіо 2-4-каналу 38Вт class-AB ST STA540 Multiwatt15
Стабілізатор ADJ 3-каналу 1.2А STM L4909 Multiwatt15
УНЧ клас AB 60Вт STM TDA7296 Multiwatt15
від 158 /міс
945
TDA7293V STMicroelectronics Multiwatt15V 120V 100W мiкросхема аудіопідсилювач моно
5.0
TDA7294V STMicroelectronics Multiwatt15V 100V 100W мiкросхема аудіопідсилювач моно
від 288 /міс