Prom – найбільший маркетплейс України

Муфта Ганзена

Муфта Ганзена
Муфта Ганзена
Готово до відправки
5.0 
480 ₴

Заправна муфта Ганзена
Заправна муфта Ганзена
Готово до відправки
345 ₴

Заправна швидкорознімна муфта Ганзена Whicepart WX-02 під'єднання 1/4 дюйма
Заправна швидкорознімна муфта Ганзена Whicepart WX-02 під'єднання 1/4 дюйма
Готово до відправки
5.0 
455.75 ₴

Заправна муфта Ганзена Whicepart WX-02, 1/4"
Заправна муфта Ганзена Whicepart WX-02, 1/4"
Готово до відправки
477.18 ₴

Муфта Ганзена ( шланг 1/4" - трубка 1/4",6мм)
Муфта Ганзена ( шланг 1/4" - трубка 1/4",6мм)
Готово до відправки
5.0 
400 ₴

Заправна муфта Ганзена типу WX-02, 1/4"
Заправна муфта Ганзена типу WX-02, 1/4"
Готово до відправки
565.84 ₴
643 ₴

Заправна муфта Ганзена в зборі
Заправна муфта Ганзена в зборі
Готово до відправки
486 ₴

Холод інструмент -> Муфта.перехідник хол (ф341) Муфта Ганзена в сборе
Холод інструмент -> Муфта.перехідник хол (ф341) Муфта Ганзена в сборе
В наявності
510 ₴

Муфта Ганзена у зборі MG-K
Муфта Ганзена у зборі MG-K
Готово до відправки
463 ₴

Муфта Ґанзена у складі. Перехідник для заправки фреона.
Муфта Ґанзена у складі. Перехідник для заправки фреона.
В наявності
503 ₴

Муфта Ганзена (папа-мама)
Муфта Ганзена (папа-мама)
В наявності
456 ₴

Муфта Ганзена (мама)
Муфта Ганзена (мама)
В наявності
420 ₴

Муфта заправна Ганзена
Муфта заправна Ганзена
Готово до відправки
450 ₴
500 ₴

Муфта Ганзена 1/4" (тато-мама) в зборі для холодильного обладнання
Муфта Ганзена 1/4" (тато-мама) в зборі для холодильного обладнання
В наявності
390 ₴

Заправна муфта Ганзена
Заправна муфта Ганзена
Готово до відправки
469 ₴

Муфта Ганзена заправна для холодильників
Муфта Ганзена заправна для холодильників
Готово до відправки
5.0 
460 ₴

Заправна муфта Ганзена
Заправна муфта Ганзена
В наявності
469 ₴

Заправна муфта Ганзена Whicepart WX-02, 1/4"
Заправна муфта Ганзена Whicepart WX-02, 1/4"
Готово до відправки
520 ₴

Муфта Колпакова типу до 96 зварних з єднань | Corning
Муфта Колпакова типу до 96 зварних з єднань | Corning
Готово до відправки
14 514.90 ₴
19 353.20 ₴

Заправна муфта Ганзена ff
Заправна муфта Ганзена ff
В наявності
5.0 
465 ₴
467 ₴

Муфта ковпакового типу під термоусадку | 2 круглих + 1 овальний ввід | до 24 волт | LW
Муфта ковпакового типу під термоусадку | 2 круглих + 1 овальний ввід | до 24 волт | LW
Готово до відправки
1 523.56 ₴
2 031.42 ₴

Муфта ковпакового типу під термоусадку | 4 круглих + 1 овальний ввід | до 96 вол
Муфта ковпакового типу під термоусадку | 4 круглих + 1 овальний ввід | до 96 вол
Готово до відправки
3 910.70 ₴
5 214.26 ₴

Заправний інструмент Муфта Ганзена
Заправний інструмент Муфта Ганзена
Недоступний
5.0 
344 ₴

Заправна муфта Ганзена (43130)
Заправна муфта Ганзена (43130)
Недоступний
450 ₴
500 ₴

Муфта Ганзена швидкознімна 1/4 для заправки холодильного обладнання, латунь/сталь
Муфта Ганзена швидкознімна 1/4 для заправки холодильного обладнання, латунь/сталь
Недоступний
350 ₴

Заправна муфта Ганзена
Заправна муфта Ганзена
Недоступний
348.66 ₴

Заправна муфта Ганзена, 1/4" Whicepart WX-02
Заправна муфта Ганзена, 1/4" Whicepart WX-02
Недоступний
633 ₴
823 ₴

Заправна муфта Ганзена
Заправна муфта Ганзена
Недоступний
350 ₴

Показано 1 - 29 товарів з 50+