Модуль Risen RSM40-8-415M в Україні
Готово до відправки
Солнечный фотоэлектрический модуль Risen RSM40-8-410M Солнечные панели батареи элементы
Готово до відправки
Модуль розширення M5Stack Ext Encoder для робототехніки та автоматизації, STM32F030, I2C, 40x24x14 мм, 12 біт, легкий 8 г
від 125 /міс
751
В наявності
від 125 /міс
751
МОДУЛЬ Dell HD7F8 12.0 1920x1080 40pin 262K 50% NTSC 360 cd/m² для ноутбука
від 737 /міс
7 371
МОДУЛЬ Dell 8J3KJ 12.0 1920x1080 40pin 262K 50% NTSC 360 cd/m² для ноутбука
від 737 /міс
7 371
МОДУЛЬ Lenovo IDEAPAD FLEX 5 14ABR8 MODEL 82XX Тип2 14.0 2240x1400 40pin 16.7M 100% sRGB 300 cd/m²
від 799 /міс
Модуль пам'яті для сервер Samsung DDR4 64Gb 3200 MHz (M393A8G40AB2-CWE)
В наявності
Перетворювач напруги ХН-M401 DC-DC 8 А 200 Вт регульований від 4-40 V до 1,25-36V
5.0
Сонячна панель батарея Risen RSM40-8-400M (black) 400 Вт W Сонячний фотоелектричний модуль фотомодуль
від 799 /міс
DC-DC понижуючий перетворювач XH-M401 XL4016 4-40V в 1.25-36V 8A 100W модуль стабілізатор напруги регульований