Матрица AU Optronics B140RW02
Матрица B140RW02 V.1, B140RW02 V.2 14.0" Slim (1600*900, 40pin, ушки верх-низ). Глянцевая
В наявності
від 518 /міс
1 036
Матриця для ноутбука 14.0" (1600x900) AUO B140RW02 V.1 Slim LED TN 40pin правий Глянцева (вушки зверху/знизу) УЦІНКА
Готово до відправки
від 590 /міс
1 181
Матриця для ноутбука 14.0" (1600x900) AUO B140RW02 V.2 Slim LED TN 40pin правий Матова (вушки зверху/знизу)
Готово до відправки
від 709 /міс
Матриця для ноутбука B140RW02 V.0 оригінал, матова
В наявності
від 607 /міс
Матрица 14,0" LED B140RW02 AU Optronics
від 250 /міс
499
Б/У Slim Матриця 14" матова AU Optronics B140RW02 (1600X900 40pin)