Prom – найбільший маркетплейс України

Lumia 830

Гідрогелева захисна плівка на Nokia Lumia 830 на весь екран прозора
Гідрогелева захисна плівка на Nokia Lumia 830 на весь екран прозора
Готово до відправки
199 

Гідрогелева захисна плівка AURORA AAA на Nokia Lumia 830 на весь екран прозора
Гідрогелева захисна плівка AURORA AAA на Nokia Lumia 830 на весь екран прозора
Готово до відправки
149 

Дисплей модуль тачскрин Nokia 830 Lumia чорний оригінал PRC з рамкою
Дисплей модуль тачскрин Nokia 830 Lumia чорний оригінал PRC з рамкою
Готово до відправки
від 62 /міс
619 
1 106 

Дисплей модуль тачскрин Nokia 830 Lumia чорний оригінал PRC з рамкою сріблястого кольору
Дисплей модуль тачскрин Nokia 830 Lumia чорний оригінал PRC з рамкою сріблястого кольору
Готово до відправки
від 62 /міс
619 
1 106 

Тачскрин Nokia 830 Lumia чорний оригінал PRC
Тачскрин Nokia 830 Lumia чорний оригінал PRC
Готово до відправки
160 
286 

Дисплей Nokia 830 Lumia чорний, оригінал PRC, з рамкою
Дисплей Nokia 830 Lumia чорний, оригінал PRC, з рамкою
Готово до відправки
854 

Дисплей Nokia 830 Lumia чорний, оригінал PRC
Дисплей Nokia 830 Lumia чорний, оригінал PRC
Готово до відправки
694 

Акумулятор для Microsoft (Nokia) Lumia 830/BV-L4A (9100338)
Акумулятор для Microsoft (Nokia) Lumia 830/BV-L4A (9100338)
Готово до відправки
334 

Акумулятор для Nokia Lumia 830 (BV-L4A/BL-L4A)
Акумулятор для Nokia Lumia 830 (BV-L4A/BL-L4A)
Готово до відправки
282 

Акумулятор для Microsoft (Nokia) Lumia 830/BV-L4A (9100338)
Акумулятор для Microsoft (Nokia) Lumia 830/BV-L4A (9100338)
В наявності
257.60 

Сенсорний екран Nokia 830 Lumia чорний, оригінал PRC
Сенсорний екран Nokia 830 Lumia чорний, оригінал PRC
Готово до відправки
322 
339 

Дисплей Microsoft 830 Lumia в зборі з сенсором black (оригінал)
Дисплей Microsoft 830 Lumia в зборі з сенсором black (оригінал)
Готово до відправки
804 
847 

Тачскрин Nokia 830 Lumia чорний оригінал PRC
Тачскрин Nokia 830 Lumia чорний оригінал PRC
Готово до відправки
190 
283 

Дисплей для Nokia Lumia 830 із сенсором чорний
Дисплей для Nokia Lumia 830 із сенсором чорний
В наявності
659 

Плівка гідрогелева для Nokia Lumia 830 МАТОВА протиударна на нокіа люміа 830 прозора
Плівка гідрогелева для Nokia Lumia 830 МАТОВА протиударна на нокіа люміа 830 прозора
Готово до відправки
175 

Дисплей для Nokia Lumia 830 (RM-983, RM-984), модуль в зборі (екран і сенсор), з рамкою, оригінал
Дисплей для Nokia Lumia 830 (RM-983, RM-984), модуль в зборі (екран і сенсор), з рамкою, оригінал
В наявності
650 

Дисплей для Nokia Lumia 830 (RM-983, RM-984), модуль в зборі (екран і сенсор), чорний, оригінал
Дисплей для Nokia Lumia 830 (RM-983, RM-984), модуль в зборі (екран і сенсор), чорний, оригінал
В наявності
530 

Дисплей для Nokia Lumia 830 (RM-983, RM-984) модуль (екран і сенсор) з рамкою - панеллю, сріблястий, оригінал
Дисплей для Nokia Lumia 830 (RM-983, RM-984) модуль (екран і сенсор) з рамкою - панеллю, сріблястий, оригінал
В наявності
650 

Шлейф Nokia 830 Lumia з кнопкою вмикання з кнопками гучності з кнопкою камери
Шлейф Nokia 830 Lumia з кнопкою вмикання з кнопками гучності з кнопкою камери
Готово до відправки
117 
210 

Шлейф Nokia 830 Lumia з кнопкою вмикання з кнопками гучності з кнопкою камери
Шлейф Nokia 830 Lumia з кнопкою вмикання з кнопками гучності з кнопкою камери
Готово до відправки
140 
208 

Шлейф Nokia 830 Lumia з кнопкою ввімкнення, з кнопками гучності, з кнопкою камери
Шлейф Nokia 830 Lumia з кнопкою ввімкнення, з кнопками гучності, з кнопкою камери
Готово до відправки
109 
121 

Разъём гарнитуры Nokia Lumia 830 в сборе на шлейфе
Разъём гарнитуры Nokia Lumia 830 в сборе на шлейфе
В наявності
40 

Акумулятор батарея Nokia BV-L4A Lumia 830 rm-984
Акумулятор батарея Nokia BV-L4A Lumia 830 rm-984
Готово до відправки
352 

Шкіряний чохол-книжка Nillkin Sparkle для Nokia Lumia 830 білий
Шкіряний чохол-книжка Nillkin Sparkle для Nokia Lumia 830 білий
В наявності
193.80 
228 

Шкіряний чохол-книжка MOFI для Nokia Lumia 830 рожевий
Шкіряний чохол-книжка MOFI для Nokia Lumia 830 рожевий
В наявності
185.30 
218 

Шкіряний чохол (фліп) TETDED для Nokia Lumia 830 червоний
Шкіряний чохол (фліп) TETDED для Nokia Lumia 830 червоний
В наявності
329.80 
388 

Дисплей Nokia 830 Lumia чорний, оригінал PRC, з рамкою
Дисплей Nokia 830 Lumia чорний, оригінал PRC, з рамкою
Готово до відправки
674.77 
749.75 

Дисплей Nokia 830 Lumia чорний, оригінал PRC
Дисплей Nokia 830 Lumia чорний, оригінал PRC
Готово до відправки
598.53 
665.03 

Дисплей для Nokia 830 Lumia, чорний, з рамкою
Дисплей для Nokia 830 Lumia, чорний, з рамкою
В наявності
від 56 /міс
558.60 
588 

Показано 1 - 29 товарів з 100+