Кабель Roxtone GPTC100L2
Надійний кабель 2 метри Heemax Type-C 100W 5A міцний, гнучкий та з LED-підсвіткою
Готово до відправки
5.0
від 44 /міс
439
Кабель для смартфонів 2 метри Type-C 6А з нейлоновим обплетенням та LED-підсвіткою